
Accesorii termice
Centrala termică Ariston Genus One 24 kW WiFi, pe gaz, eficiență A, ecran tactil
SKU:
3234090869552
| Tip produs | Centrala termica cu condensare, pe gaz |
|---|---|
| Model | GENUS ONE+ |
| Utilizare | Incalzire termica, Preparare apa calda menajera |
| Pentru | Bucatarie, Antreu, Coridor / hol |
| Clasa energetica | A |
| Putere | 24 kW |
| Capacitate | 8 l |
| Presiune max. de lucru | 3 bar |
| Alte caracteristici | Vas de expansiune |
| Alimentare | Gaz metan |
| Dimensiuni | 74.5 cm x 40 cm x 31.5 cm |
| Tensiune | 230 V |
Vas expansiune 80L CO80S cu membrană EPDM, otel, RAL 3000, 1,5 bar
SKU:
5901095654930
| Tip produs | Vas expansiune |
|---|---|
| Model | Vas de expansiune cu membrana |
| Cantitate | 80 l |
| Utilizare | Egalizare presiune |
| Pentru | Apa incalzita, Apa potabila |
| Diametru | 410 mm |
| Inaltime | 687 mm |
| Temperatura de lucru (grade C) | -10 °C – 100 °C |
| Alte caracteristici | Vas expansiune, membrana, flansa, racord, manual de instalare |
| Presiune max. de lucru | 8 bar |
Usa semineu cu geam, model cerbi, ornamente argintii, 55.5×34.5 cm
SKU:
5949034986889
| Cod produs | 674242 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Usa soba cu cenusar, model Struguri, 275×255 mm, fonta nichelata
SKU:
5949094035053
Usa soba, cu cenusar, model Palmier, neagra, 21.5×23.5 cm
SKU:
4000000192442
| Cod produs | 660382 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Regulator tiraj Honeywell 670665
SKU:
8595222643910
Suport vas expansiune centrale termice echipat 3/4″ EVP-XF35M
SKU:
6421000050774
| Tip produs | Suport vas expansiune |
|---|---|
| Cod produs | EVP-XF35M |
| Brand | Everpro |
Detector gaz EVERLINE ELG-QDG
SKU:
6421000030837
Termostat boilere electric Tesy Bilight, cod piesa 102188
SKU:
3800879902705
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
Set radiator EVERPRO EVP-SRT12P
SKU:
6421000016053


































