Materiale de constructii
Placa Gips-Carton 12.5x1200x2600mm, Siniat Nida Acustic 136768
SKU:
6423077013331
| Brand | Siniat |
|---|---|
| Lungime | 2600 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 12.5 mm |
CILINDRU BRAND YALE 500GM, NICHEL SATINAT 30X35 10-0552-3035-00-22-01-GM
SKU:
5052847069790
Broasca ingropata Yale Y5 SAI 43x54mm otel alb pentru usi interior 2 chei
SKU:
5945405013581
Placa Gips-Carton 12.5x1200x2600mm Antifoc Siniat Nida Smart
SKU:
6423077000379
| Brand | Siniat |
|---|---|
| Lungime | 2600 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 12.5 mm |
Placa Gips-Carton 12.5x1200x2600mm, Hydro Siniat Nida Smart, verde, 163805
SKU:
6423077000669
| Brand | Siniat |
|---|---|
| Lungime | 2600 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 12.5 mm |
Glet de finisaj Primus GLF 48, interior, 20 kg
SKU:
5945770007581
| Brand | Primus |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Tip produs | Glet |
| Greutate | 20 kg |
| Aderenta finala (Nmmp) | 0.055 |
| Temperatura de lucru (grade C) | 30-May |
| Utilizare | dar si pe suprafetele prelucrate cu glet de ciment (GLC46) sau tinci, pe toate suprafetele gletuite cu glet interior pe baza de ipsos, pentru interior, rezidentiala – industriala |
| Consum (Kg/mp) | 1 |
Role pentru porti culisante tip T EVERPRO
SKU:
6421000011850
Rola scripete blocare VORMANN
SKU:
5949004611551
Camasuiala aplicata 141x141x150 mm EURONARCIS
SKU:
5949004615986
Adeziv piatra naturala SIKAHOME, alb, interior/exterior 25KG
SKU:
7612895125398
| Brand | Sika |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 45420 |
| Greutate | 25 |
Role pentru porti culisante tip U EVERPRO
SKU:
6421000011966
Glet de finisaj interior 441901 CERESIT CT127 20KG
SKU:
5948598046770
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 0.4-1.2 |
| Greutate | 20 |














