Pentru casa ta
- Regret, acest produs nu poate fi cumpărat.
Set Baza seria 754 – 60cm sertare bambus cu Lavoar 60cm 18701
SKU:
5423093179028
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza Seria S008/009 60cm ARL LV Colora 19120 cu Lavoar Colora 60cm 19121
SKU:
6423093191204
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Seif cu inchidere electronica Vorel 31x20x20 cm
SKU:
5906083786426
CERESIT FT101IT NEGRU 280ML CEE3 1755222
SKU:
4015000426664
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Humidor R082, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813328
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Humidor |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Crescendo R081, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813311
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Crescendo |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Airflow R078, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813250
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Airflow |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Barista R077, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813304
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Barista |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Bourbon Cask R076, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813298
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Bourbon Cask |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Scandipure R073, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813281
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Scandipure |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |














