Exterior
Gresie portelanata tip lemn cu aspect rustic Afra 20×120 cm, Alb, AFR1
SKU:
8698853160617
| Gama | Afra |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.68 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Umbria tip monocolor, 7333 33,3×33,3 cm, culoare negru
SKU:
3800745733310
| Gama | Umbria |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta portelanata Himalaya tip marmura, 17×52 cm, culoare alb calacatta
SKU:
8435259995616
Gresie Muralla Ice (GPR) 40×60 1.46mp/cut
SKU:
8435259994343
Piesa decorativa Parga Beige 9297, tip ciment, 15.5×60.5 cm, bej
SKU:
3800745929713
| Gama | PARGA |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Gradina |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Parga Grey 9296, tip ciment, 15.5×60.5 cm, gri
SKU:
3800745929614
| Gama | PARGA |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Gradina |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Santana Mix Anthracite 9358, tip piatra, 15.5×60.5 cm, gri inchis
SKU:
3800745935813
| Gama | Santana |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Santana Mix Beige 9356, tip piatra, 15.5×60.5 cm, bej
SKU:
3800745935615
| Gama | Santana |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Santana Mix Grey 9357, tip piatra, 15.5×60.5 cm, gri
SKU:
3800745935714
| Gama | Santana |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Treapta pentru scari gresie decorativa Quartz, model piatra, 6806-0043, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084400
Treapta pentru scari gresie Piedra, model piatra, 6806-0041, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005084387
Treapta pentru scari gresie Quartz, model piatra, 6806-0042, 60 x 30 cm, culoare bej/gri, finisaj mat
SKU:
5945005084394














