Exterior
Gresie portelanata 8431 Granit Grey, model piatra, 33.3×33.3 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745843118
| Gama | Granit |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Living, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 8546 Granit Brown, model piatra, 33.3×33.3 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745854619
| Gama | Granit |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Living, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej CRONOS 8565 model marmorat 33.3×33.3 cm
SKU:
3800745856514
| Gama | CRONOS |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Hol, Bucatarie, Pereti, Baie, Gradina, Podele, Sufragerie, Dormitor, Terasa, Exterior, Living, Interior |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie colectia Tessile Acero, cod A004, 33,3×33,3 cm, culoare Gri Inchis
SKU:
8432597550125
| Gama | Tessile |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Coridor, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Dungi |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gres SP Anthracite 6421, tip piatra, 33.3×33.3 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745642117
| Gama | Gres SP |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gres SP Mid Grey 6423, tip piatra, 33.3×33.3 cm, culoare gri
SKU:
3800745642315
| Gama | Gres SP |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.71 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie gri PALAZZO 9588 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745958812
| Gama | PALAZZO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Perlato tip marmura, 9593 33,3×33,3 cm, culoare gri
SKU:
3800745959314
| Gama | PERLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata verde IZOLA 9118 model monoculoare 33.3×33.3 cm
SKU:
3800745911817
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Adona Brown 6005, tip lemn, 33.3×33.3 cm, maro
SKU:
3800745600513
| Gama | Adona |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Dakar Grey 8335, tip ciment, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745833515
| Gama | DAKAR |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.66 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gres Sp 12 Mm Dark Grey 9570, tip piatra, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745957013
| Gama | SP 12 |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gres Sp 12 Mm Light Grey 9390, tip piatra, 33.3×33.3 cm, gri deschis
SKU:
3800745939019
| Gama | SP 12 |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gres Sp 7 Mm Ohra Light 7700, tip piatra, 33.3×33.3 cm, ocru deschis
SKU:
3800745770018
| Gama | SP 7-D |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Ocru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.66 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gres Sp 7Mm Grey 7703, tip piatra, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745770315
| Gama | SP 7-D |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.66 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Izola Brown 9225, tip monocolor, 33.3×33.3 cm, maro
SKU:
3800745922516
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Maiolica Beige 9594, tip monocolor, 33.3×33.3 cm, bej
SKU:
3800745959413
| Gama | MAIOLICA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Maiolica Grey 9595, tip monocolor, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745959512
| Gama | MAIOLICA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Umbria tip monocolor, 7333 33,3×33,3 cm, culoare negru
SKU:
3800745733310
| Gama | Umbria |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |














