Catalog online
Coama unghiulara – 312 mm RAL 8017
SKU:
6426282563868
51,50 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru | 312 |
| Grosime | 0.4 |
Glet de ipsos FINO BELLO 20KG BAUMIT
SKU:
5945752001668
51,50 lei
| Brand | Baumit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 1 |
| Greutate | 20 |
Gresie Gres SP Anthracite 6421, tip piatra, 33.3×33.3 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745642117
51,50 leiMP
| Gama | Gres SP |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gres SP Mid Grey 6423, tip piatra, 33.3×33.3 cm, culoare gri
SKU:
3800745642315
51,50 leiMP
| Gama | Gres SP |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.71 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta gri PALAZZO 4618 model Piatra 30×60 cm
SKU:
3800745461817
51,50 leiMP
| Gama | PALAZZO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata CAPRI Grey 9345 model piatra 33,3×33,3 cm, gri
SKU:
3800745934519
51,50 leiMP
| Gama | Capri |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Manere curba sild 58 butuc ?15 BRONZ EVP-M58D/FA
SKU:
6421000036068
51,50 lei
| Culoare | Bronz |
|---|---|
| Tip produs | Maner usa |
| Cod produs | EVP-M58D/FA |
| Brand | Everpro |
GW40043 – TABLOU PLASTIC APLICAT 8 MODULE IP40
SKU:
8011564033290
51,00 lei
| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Montaj | aparent |
| Dimensiuni | 200 x 180 x 100 |
CERESIT STOP AERO AP ALB+TABL NEU 450G 1957820/2628127
SKU:
9000100903448
51,00 lei
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Model | AERO 360 |
| Utilizare | pana la 3 luni, in incaperi de 20 mp sau 50 mc, bucatarie, camere de zi, dormitoare si camere unde circulatia aerului este foarte slaba (pivnita, garaj sau pod) |
Toporisca 600 gr maner fibra din sticla – cauciuc LT33065
SKU:
6421948330655
51,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|
Plasa neagra impotriva insectelor 100x210cm, pentru usi 0395-112110
SKU:
5905061058302
51,00 lei
| Brand | Hardex |
|---|
Parchet laminat Novella Classic K396, grosime 8 mm
SKU:
8680734031123
51,00 leiMP
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K396 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Comercial |
Faianta maro LEGEND 5581 model Piatra 25×50 cm
SKU:
3800745558111
51,00 leiMP
| Gama | LEGEND |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta CAPRI Grey 5948 model Piatra 25×40 cm, gri
SKU:
3800745594812
51,00 leiMP
| Gama | Capri |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| Pentru | |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta albastru model tip monoculoare Faenza Brick Blue, 4749, 25.5×75.5 cm
SKU:
3800745474916
50,99 leiMP
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Robinet radiator 1/2″, tur coltar, nichelat, ACTIV 4582250
SKU:
5907451964385
50,50 lei
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Parchet Dab Calverton Stejar, 8mm, K462, AC5-33
SKU:
5907555426093
50,50 leiMP
| Gama | DAB CALVERTON |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | Kronospan |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1288×245 mm |
| Tip produs | Parchet |
Gresie Madero C1D05, model lemn, 50×50 cm, finisaj mat
SKU:
8697497127086
50,50 leiMP
| Gama | MADERO |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.76 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 50×50 cm |
| Latime | 50 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Gresie |














