Catalog online
POMPA SUBMERSIBILA RURIS AQUA 35 WQ1300D-1 include taxa verde 4.50 lei fara TVA
SKU:
6424340277160
752,50 lei
| Greutate | 25.83 |
|---|---|
| Brand | Ruris |
Boiler termoelectric cu serpentina Ferroli Power Thermo 80V, 1500 W, 80 L
SKU:
6938771375147
752,00 lei
| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 20.6 Kg |
| Inaltime | 75.5 cm |
| Diametru | 438 mm |
Set Baza seria 286 60 cm Wenge cu Lavoar 8060 18576
SKU:
6423093167780
833,50 lei
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Boiler electric TESY BiLight GCV 80 44 20 B11 TSR, 80l, 2000W, alb
SKU:
3800879120741
748,50 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 21.35 Kg |
| Putere | 2 KW |
| Cod produs | GCV 80 44 20 B11 TSR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 84.5 cm |
| Functii | Crystal Tech, Functie Bilight, Insutech |
| Adancime | 46.7 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 80 L |
| Suprafata montare | Perete |
Bicicleta TEC Titan 26 inch Negru Galben
SKU:
8680171719936
738,00 lei
| Tip | De oras |
|---|---|
| Diametru Roata | 26 inch |
| Dimesiune cadru | 22 inch |
| Material cadru | Otel |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Galben, Negru |
Bicicleta TEC Titan 26 inch Negru Rosu
SKU:
8680171982033
738,00 lei
| Tip | De oras |
|---|---|
| Diametru Roata | 26 inch |
| Dimesiune cadru | 22 inch |
| Material cadru | Otel |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Negru, Rosu |
Boiler electric Ariston Lydos R 80L, 1800W, rezervor emailat cu Titan, Alb
SKU:
5414849776142
732,00 lei
| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 20.5 Kg |
| Putere | 1800 W |
| Latime | 45 cm |
| Adancime | 48 cm |
| Inaltime | 77.3 cm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 80 L |
Sezlong de gradina Mirpol Lord negru MIR-210589C
SKU:
5902659147110
727,00 lei
| Brand | Mirpol |
|---|---|
| Tip produs | Sezlong |
| U.M. | BUC |
| Material | Textilen |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Cleo Black Aiax, 410x605x140 mm, finisaj mat, REA-U6625
SKU:
5902557375295
723,00 lei
| Cod produs | REA-U6625 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Cleo Black Aiax |
| Lungime | 410 mm |
| Latime | 605 mm |
| Inaltime | 140 mm |
| Adancime | 120 mm |
Aparat de spalat cu presiune Karcher K3 Compact, 1600W, 120 bar, negru/galben, 5m cablu
SKU:
4066529041364
717,50 lei
| Alimentare | La retea |
|---|---|
| Putere | 1600 W |
| Presiune max. de lucru | 120 bar |
Lustra suspendata 220V 2 inele 400+600mm aluminiu+crystal OVK-PL5241-600
SKU:
4000000541097
711,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | OVK-PL5241-600 |
| Material | Aluminiu |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Polizor unghiular 2200W, 230 mm, 6600 RPM 5.9 kg GA9020
SKU:
088381068130
711,50 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | GA9020 |
Bicicleta TEC Titan 24 inch Negru Galben
SKU:
8680171720079
707,50 lei
| Tip | De oras |
|---|---|
| Diametru Roata | 24 inch |
| Dimesiune cadru | 20 inch |
| Material cadru | Otel |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Galben, Negru |
Bicicleta TEC Titan 24 inch Negru Rosu
SKU:
8680171986017
707,50 lei
| Tip | De oras |
|---|---|
| Diametru Roata | 24 inch |
| Dimesiune cadru | 20 inch |
| Material cadru | Otel |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Negru, Rosu |
Boiler electric, 80 litri, 1.5 kW, Ferroli Isea IS-Swing 80
SKU:
8028693866149
707,50 lei
| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 20.6 Kg |
| Putere | 1500 W |
| Inaltime | 97.3 cm |
| Diametru | 438 mm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 80 L |
Set Baza 2 usi, 1 sertar cu Lavoar dreptunghiular 60 cm, 502
SKU:
5945846036910
705,00 lei
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Chiuveta din granot cu scurgere Grenada 1 cuva , 48×78 cm, gri
SKU:
5947226517477
702,50 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 780 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 480 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
BOILER E-GLASSTECH VBO 50 include taxa verde 5 lei fara tva
SKU:
6938771376786
689,00 lei
| Greutate | 19.00 |
|---|---|
| Tip produs | Boiler electric |
| Brand | Ferroli |
| Volum | 50 l |
POLIZOR UNGHIULAR 1400W 125MM 2.4KG 9565CVR include taxa verde 4 lei fara TVA
SKU:
088381098076
688,00 lei
Baterie lavoar inalta monocomanda auriu Vitto Gold Verdeline 286mm
SKU:
5903738228553
684,00 lei
| Culoare | Auriu |
|---|---|
| Continut pachet | 1 x Baterie |
| Montaj | Pe blat |
| Inaltime | 286 mm |
| Tip baterie | Chiuveta baie |
| Finisaj | Lucios |
OSKAR DIRECT PENTRU BETON EMAIL GALBEN 10L
SKU:
5946062011385
675,50 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Utilizare | beton |
| Culoare | galben |
| Cantitate | 10l |
| Aplicabilitate | casnicindustrial |
| Pentru | exteriorinterior |
| Timp de uscare | 24h |
| Numar de straturi recomandate | 1-2 |
| Diluabil | 15% |
| Mod de aplicare | pensularola |
| Temperatura de lucru (grade C) | 10-25°C |
| Temperatura de depozitare | 5-30°C |
| Ambalare | cutie metal |
Ciocan rotopercutor SDS-Plus 22mm,, 800W, 3 functii M8701
SKU:
088381831376
675,50 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | M8701 |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x80cm, negru, cu sifon
SKU:
5905358203514
671,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 800 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Capac fonta rotund Vodaland D810 mm pentru camine de vizitare, rezistent la sarcini grele
SKU:
6427669001201
668,50 lei
| Brand | Vodaland Balkan SRL |
|---|














