Catalog online
TRINITY BATERIE TERMOSTATATA PERETE DUS CU IESIRE INFERIOARA TRM7U
SKU:
5902194902595
401,00 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
Trusa aparat sudat tevi PPR 63A PPR-SS63A include taxa verde 4.5 lei fara tva
SKU:
6421000024812
140,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 220V |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac alb cald- SKU-2513 VT-2835 24v, 3000k include taxa verde
SKU:
3800157605663
347,50 leiBUC
| Tip Produs | Banda led |
|---|---|
| Brand |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac alb rece- SKU-2512 VT-2835 24v, 6000k 10m
SKU:
3800157605656
347,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Cod produs | 2512 |
| Material | PVC |
| Temperatura | 6000K |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac galben vt-555 24V- SKU-2518 10m
SKU:
3800157605717
347,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Galben |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Material | PVC |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac rosu vt-555 24V- SKU-2516 10m
SKU:
3800157605694
347,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Material | PVC |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac verde vt-555 24V- SKU-2517 10m
SKU:
3800157605700
347,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Material | PVC |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac violet – SKU-2531 VT-555 10m
SKU:
3800157619547
347,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Violet |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Material | PVC |
Tub LED Total Green EVO3.0 T8 18W 4000K 1200mm pentru interior/exterior
SKU:
5949027121310
15,50 lei
| Brand | Total Green |
|---|---|
| Greutate | 0.200000 |
| Putere max. per bec | 18 W |
| Pentru | Interior, Exterior |














