Catalog online
Gresie Zigana White 1. 15×60 cm, model lemn, finisaj mat, alb
SKU:
8697497098140
Gresie Zigana Oak 1 15×60 cm, model lemn, finisaj mat, culoare stejar
SKU:
8697497098102
Gresie portelanata 8546 Granit Brown, model piatra, 33.3×33.3 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745854619
| Gama | Granit |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Living, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata alba UMBRIA 7332 model monoculoare 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745733211
| Gama | UMBRIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Deka Beige 8527, tip lemn, 33.3×33.3 cm, bej
SKU:
3800745852714
| Gama | Deka |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Burghiu SDS+ 25×460 mm LUMYTOOLS LT23950
SKU:
6421948239507
Gresie City Ice White 60x60x0.85 cm 76660210
SKU:
8698541069529
| Gama | City |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |
Robinet scurgere 1/2″, din alama, cu 2 iesiri si racord rapid, KCD1
SKU:
5902194988780
| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Gresie rectificata portelanata Albero Grey R-11, model lemn, 60×60 cm, finisaj mat, Gri
SKU:
8697497128410
Parchet AGT Yoga 8mm AC4 PRK925 4v Noda
SKU:
8681311127680
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK925 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Marco Polo 8mm AC4 PRK918 4v Panama
SKU:
8681311126867
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK918 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Effect 8mm 32 AC4 PRK902 4v Tibet
SKU:
8681311082958
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK902 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Effect 8mm 32 AC4 PRK901 4v Toros
SKU:
8681311082941
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK901 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Gresie maro PRISHTINA 9283 model ornament 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745928310
| Gama | PRISHTINA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Terasa, Hol |
| Design | Ornament |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip marmura Paros Beige, 45×45 cm, Crem
SKU:
3800745988611
Faianta tip marmura cu aspect tridimensional Celine Light Beige 4697, 30×60 cm, Crem
SKU:
3800745469714
| Gama | Celine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta gri deschis BRONX GRIS model marmorat 25×50 cm
SKU:
8432597546364
| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Adarve Marron (GPR) 30×60 1.09mp/cut
SKU:
8435259940883
Faianta Adarve Arena (GPR) 30×60 1.09 mp/cut
SKU:
8435259940906
Faianta Adarve Gris (GPR) 30×60 1.09mp/cut
SKU:
8435259940920
Robinet sfera cu maner FERRO
SKU:
5902194914635














