Catalog online
Termostat de imersie EVP-TI include taxa verde 0.75 lei fara TVA
SKU:
6421000016091
66,00 lei
| Greutate | 0.27 |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
| Brand | Everline |
| Material | Metal/Plastic |
| Culoare | Alb |
TERMOSTAT MECANIC BM-01 TR92 91180 incl taxa verde 0.12lei fara tva
SKU:
6426206700317
55,00 lei
| Greutate | 0.14 |
|---|---|
| Tip produs | Termostat centrala |
TEU PPR 20 63141020
SKU:
6426227000793
0,80 lei
| Brand | Firat |
|---|---|
| Diametru | 20 |
| Utilizare | Pentru racordarea tevilor din PP Pres |
| Material | PPR |
| Temperatura de lucru (grade C) | 95 |
| Culoare | alb |
TG-1031.0616-SIGURANTA AUTOMATA FUZIBILA 16A EL0009473 include taxa verde 0.06 lei fara tva
SKU:
5949027001179
13,00 lei
| Greutate | 0.07 |
|---|---|
| Brand | T&G |
| Tip produs | Siguranta fuzibila |
TIGAIE DUBLA SCHMITTER GRILL NON STICK 36CM 343.36.T 53578
SKU:
5948736006222
132,00 lei
| Tip produs | Cu capac |
|---|---|
| Continut pachet | 1 x Tigaie dubla |
| Forma | Dreptunghi |
| Material corp | Aluminiu |
| Culoare | Negru |
| Diametru | 36 cm |
| Lungime | 36 cm |
| Latime | 25 cm |
TIJA COMPLET FILETATA 1M DIN 975-4.8 M 18 ZA ZZ 1501001
SKU:
4000000362357
28,00 lei
| Material | Otel gr. 4.11 |
|---|---|
| U.M. | buc |
Tinci alb interior FeinPutz 25KG BAUMIT
SKU:
5945752002689
35,00 lei
| Brand | Baumit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 6 |
| Greutate | 25 |
Tinci ecologic AUSSENWEISS 40KG
SKU:
5945762023360
46,00 lei
| Brand | Adeplast |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 45355 |
| Greutate | 40 |














