Catalog online
Soba Teracota 4R 45x45x110cm
SKU:
4000000557906
1.652,00 lei
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 160 Kg |
| Dimensiuni | 45x45x110 cm |
Soba Teracota 5R 45x55x135cm
SKU:
4000000557920
2.281,00 lei
| Culoare | Maro deschis |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 320 Kg |
| Dimensiuni | 45x55x135 cm |
Soba Teracota 5R Alba 66x45x155cm
SKU:
4000000557913
5.130,50 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 400 Kg |
| Dimensiuni | 66x45x155 cm |
Soba Teracota 5R Cu Geam 45x45x135cm
SKU:
4000000557944
1.983,50 lei
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 260 Kg |
| Dimensiuni | 45x45x135 cm |
Soba Teracota de Gatit cu Plita Mare si Cuptor 45x100x130cm
SKU:
4000000557937
2.360,00 lei
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 360 Kg |
| Dimensiuni | 45x100x130 cm |
Soluție de dezghetare -25°C 750ml Kentaur pentru sticlă auto
SKU:
5997074525483
15,00 lei
| Brand | Kentaur |
|---|---|
| Greutate | 1.000000 |
SONERIE FARA FIR 100M 32MELODII 230V LOH EV(14302) include taxa verde 0.15 lei fara TVA
SKU:
5948668014302
107,00 lei
| Brand | Hepol |
|---|---|
| Model | H-138 |
| Culoare | alb + albastru |
| Montaj | aplicat |
SOUDAL Adeziv bicomponent 50ml + spray 200ml 155961
SKU:
5411183176355
26,00 lei
| Greutate | 0.47 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv epoxi |
| Brand | Soudal |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Transparent |
| Material | Cianoacrilat/Aerosoli |
| Volum | 100/400 g |
SOUDAL Adeziv Fix All High Tach Alb 290 ml 119381
SKU:
5411183089532
25,99 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
SOUDAL Banda etansare alba 22mmx3,35m 134027
SKU:
5411183147638
39,00 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
SOUDAL Silicon Sanitar transparent 280ml 103217
SKU:
5411183033443
11,99 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | transparent |
SOUDAL Silicon universal transparent 280ml 103230
SKU:
5411183033498
10,99 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | transparent |
Spot LED Incastrat V-TAC 18W 4000K Rotund, Diametru 221mm, Plastic Alb
SKU:
3800170201767
20,00 lei
| Tip produs | Incastrat |
|---|
Spot LED Rabalux Dannet 115mm alb neutru IP44 alimentare solară 0.24W
SKU:
5998250379753
40,50 lei
| Bec inclus | Da |
|---|---|
| Tipul duliei | LED integrat |
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Putere max. per bec | 0,24 W |
| Temperatura culoare (K) | 4.000 K |
| Grad de protectie | IP 44 |
| Material corp | Metal |
| Utilizare | Iluminare decorativa |
| Inaltime | 120 mm |
| Latime | 115 mm |
| Adancime | 115 mm |
| Diametru | 115 mm |
| Gama | Rabalux 7975 |
| Pentru | Gradina |
| Alte caracteristici | acumulator AA, Ni-Mh, 400mAh |
| Alimentare | Cu energie solara |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Lampa solara, Spot |
| Cod produs | Rabalux 7975 |
SPOT LED SANDRA BLACK 15W 4200K incl. taxa verde 0.75 lei fara TVA 220-240V 016-043-0015
SKU:
8680985550916
65,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
Spray insecticid universal Aroxol 500 ml, dubla actiune, pentru insecte zburatoare si
SKU:
5946004016065
15,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
Spray protecție anticorozivă Griffon Galvatec 400ml pulbere de zinc gri
SKU:
8710439918129
29,00 lei
| Brand | Griffon |
|---|---|
| Capacitate | 400 |
| Mod de ambalare | tub spray |
| Utilizare | uz casnic, interior / exterior |
| Culoare | gri |
| Aplicabilitate | pulverizare |
| Necesita grunduire prealabila | nu |
| Timp de uscare (min) | 1440 |














