Catalog online
Sistem de incalzire 2000W DA-T201
SKU:
5902628550125
Soba Teracota 4R 45x45x110cm
SKU:
4000000557906
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 160 Kg |
| Dimensiuni | 45x45x110 cm |
Soba Teracota 5R 45x55x135cm
SKU:
4000000557920
| Culoare | Maro deschis |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 320 Kg |
| Dimensiuni | 45x55x135 cm |
Soba Teracota 5R Alba 66x45x155cm
SKU:
4000000557913
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 400 Kg |
| Dimensiuni | 66x45x155 cm |
Soba Teracota 5R Cu Geam 45x45x135cm
SKU:
4000000557944
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 260 Kg |
| Dimensiuni | 45x45x135 cm |
Soba Teracota de Gatit cu Plita Mare si Cuptor 45x100x130cm
SKU:
4000000557937
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 360 Kg |
| Dimensiuni | 45x100x130 cm |
SOUDAL Adeziv bicomponent 50ml + spray 200ml 155961
SKU:
5411183176355
Spot LED Rabalux Dannet 115mm alb neutru IP44 alimentare solară 0.24W
SKU:
5998250379753
| Bec inclus | Da |
|---|---|
| Tipul duliei | LED integrat |
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Putere max. per bec | 0,24 W |
| Temperatura culoare (K) | 4.000 K |
| Grad de protectie | IP 44 |
| Material corp | Metal |
| Utilizare | Iluminare decorativa |
| Inaltime | 120 mm |
| Latime | 115 mm |
| Adancime | 115 mm |
| Diametru | 115 mm |
| Gama | Rabalux 7975 |
| Pentru | Gradina |
| Alte caracteristici | acumulator AA, Ni-Mh, 400mAh |
| Alimentare | Cu energie solara |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Lampa solara, Spot |
| Cod produs | Rabalux 7975 |














