Catalog online
- Nu poți să adaugi cantitatea „Piesa decorativa Trevi Chevron Brown 4950, tip marmura, 30x60 cm, culoare maro, finisaj lucios” în coș deoarece stocul este insuficient (0.14 rămase).
Faianta rectificata Maxi White Deco, model marmura, 30×60 cm, Alb-Bej, finisaj lucios
SKU:
8692844907885
Gresie rectificata Terra White, model ciment, 45×45 cm, Alb, finisaj mat
SKU:
8697497111078
Gresie Riva 1, model marmura, 40×40 cm, finisaj mat, Alb
SKU:
8697497129233
Gresie rectificata Oasis Lilac, model marmura, 45×45 cm, finisaj lucios, Alb Lilas
SKU:
8697497116035
Gresie rectificata Terra Grey, model ciment, 45×45 cm, finisaj mat, Gri
SKU:
8697497127550
Gresie portelanata Fraxinus 1, model lemn, tip parchet, 50×50 cm, finisaj mat, Bej-Gri
SKU:
8697497126928
| Gama | FRAXINUS |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Mix Bej-Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.76 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 50×50 cm |
| Latime | 50 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata, model marmura SG Mercan Lappato Beyaz, 60×120 cm, Albastru
SKU:
8681575064301
| Gama | SG MERCAN |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Albastru marin |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata, model ciment Dakota Beige 1 60x60x2 cm, Bej, finisaj mat
SKU:
8681575009593
Gresie rectificata, model ciment SG Ark Silver 1, 60x60x2 cm, Gri, finisaj mat
SKU:
8681575028167
Gresie model ciment Arizona Light Gray 33×66 cm, Gri
SKU:
8698541064524
| Gama | ARIZONA |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie model piatra 6568 Castro Brown 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745656817
Parchet Castello Classic K656, 8mm, Twin Clic, AC4/32, Maro
SKU:
4042456309364
| Brand | Krono original |
|---|---|
| MP/Cutie | 2.22 |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Grosime | 8 mm |
| Montaj | Click |
| Gama | Castello |
| Clasa | AC4/32 |
| Model | K656 |
Aspirator uscat-umed WD 3 filtru 53l/s Karcher 15L 1000W 1.628-122.0
SKU:
4054278940618
| Brand | KARCHER |
|---|---|
| Tip produs | Aspirator uscat – umed |
| Putere | 1000 W |
| Debit aer aspirat | 4020 L/min |
| Putere aspirare | 210 mbar |
| Lungime furtun | 2 m |
| Lungime cablu alimentare | 6 m |
| Greutate | 4.6 kg |
Aspirator curatare geamuri Karcher WV 11633-212.0
SKU:
4054278645575
| Brand | KARCHER |
|---|---|
| Tip produs | Aspirator curatare |
| Latime de lucru | 280 mm |
| Dimensiune | 120x280x320 mm |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Greutate | 1.2 kg |
| Continut pachet | Incarcator acumulator Sticla pulverizator Extra cu laveta din microfibra Detergent concentrat pentru curatarea geamurilor |
Plita incorporabila LDK Cordoba WOK JZ4BEIJE60, Gaz, 4 arzatoare, WOK, Aprindere electrica, Gratare fonta, Siguranta, 60 cm, Bej
SKU:
5949067907189
Lada frigorifica Candy CCHH 145, Clasa F, Capacitate 137 l, Termostat reglabil, L 63 cm, Alb
SKU:
8059019034973
Hota Arctic AH62, 2 motoare, 250 W, putere de absorbtie 365 mc/h, Alb
SKU:
8690842906695
Boiler termoelectric cu serpentina dreapta Tesy BiLight GCVSR 1004420 B11 TSR, 2000 W, 100 l, 0.8 Mpa, 18 mm
SKU:
3800879119950
Instant electric IWH 50 X02IL TESY
SKU:
3800879115921
Instant electric 3500 W IWH 35 X02KI TESY
SKU:
3800879115891
Convector electric 2000 W CN 03 200 MIS F TESY
SKU:
3800879206872
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 830 mm |
| Greutate | 5.48 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | CN03 200 MIS F |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 450 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 830x90x450 mm |
| Adancime | 90 mm |
| Tip panou | Mecanic |
Aeroterma de pardoseala 2000W HL 202 H TESY
SKU:
3800879002498
Convector electric 2000 W CN 052 200 EI CLOU W F TESY
SKU:
3800879207855
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Convector |
| Lungime | 835 mm |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | CN 052 200 EI CLOUD W F |
| Latime | 290 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 541 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 835x290x541 mm |
| Tip panou | Electronic |
Convector electric cu control mecanic 1500 w CN 03 150 MIS F TESY
SKU:
3800879206865
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Convector |
| Lungime | 630 mm |
| Greutate | 4.26 Kg |
| Putere | 1500 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | CN03 150 MIS F |
| Latime | 90 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 450 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 630x90x450 mm |
| Adancime | 90 mm |
| Tip panou | Mecanic |
Boiler electric TESY Anticalc GCV 80 44 24D B14 TBR, 80l, 2400W, alb
SKU:
3800879126460
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 22.5 Kg |
| Putere | 2.4 KW |
| Cod produs | GCV 80 44 24D B14 TBR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 85.8 cm |
| Functii | Tehnologie CrystalTech |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 46.8 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 80 L |
| Suprafata montare | Perete |
Boiler electric TESY Anticalc GCV 100 44 24D B14 TBR, 100l, 2400W, alb
SKU:
3800879126484
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 26.38 Kg |
| Putere | 2.4 KW |
| Cod produs | GCV 100 44 24D B14 TBR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 99.8 cm |
| Functii | 2 Trepte Putere<br>Termostat Reglabil<br> Panou Bilight<br>Functie Boost<br>2 Rezistente Anticalcar |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 13.8 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 100 L |
| Suprafata montare | Perete |
Boiler electric TESY Anticalc Slim GCV 50 38 16D B14 TBR, 50, 1600W, alb
SKU:
3800879126415
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 16.7 Kg |
| Putere | 1.6 KW |
| Cod produs | GCV 50 38 16D B14 TBR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 41.2 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 50 L |
| Suprafata montare | Perete |
Boiler electric TESY BiLight GCV 100 44 20 B11 TSR, 100l, 2000W, alb
SKU:
3800879120758
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 27.6 Kg |
| Putere | 2 KW |
| Cod produs | GCV 100 44 20 B11 TSR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 98.5 cm |
| Functii | Bilight, Crystal Tech, Insutech |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 46.7 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 100 L |
| Suprafata montare | Perete |
Boiler electric TESY BiLight GCV 50 44 20 B11 TSR, 50l, 2000W, alb
SKU:
3800879119905
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 16.7 Kg |
| Putere | 2 KW |
| Cod produs | GCV 50 4420 B11 TSR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Functii | Crystal Tech, Functie Bilight, Insutech |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 46 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 50 L |
| Suprafata montare | Perete |
Boiler electric TESY BiLight GCV 80 44 20 B11 TSR, 80l, 2000W, alb
SKU:
3800879120741
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 21.35 Kg |
| Putere | 2 KW |
| Cod produs | GCV 80 44 20 B11 TSR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 84.5 cm |
| Functii | Crystal Tech, Functie Bilight, Insutech |
| Adancime | 46.7 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 80 L |
| Suprafata montare | Perete |
Parchet AGT Natura Line Rodos 8mm 32 AC4 PRK509 4v 1.8336mp/cut
SKU:
8681311071877
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK509 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet Natural 10mm Albatros FN019 32 AC4 1.533mp/cut
SKU:
8696681022695
| Brand | Floorpan |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1205 x 159 mm |
| Cod produs | AN019 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |














