Catalog online
- Regret, acest produs nu poate fi cumpărat.
Faianta Marvy Glossy Decofon Rec/Momento 1. 30×90 cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697497190202
Faianta Rectificata Helios Decofon 1 30×90 cm model marmura
SKU:
8697497192329
Faianta rectificata Astoria Turquoise Decofon Magnifica 1.QK17, model marmura, 30×90 cm, Turcoaz, finisaj lucios
SKU:
8697497188803
Faianta rectificata Astoria Grey Decofon 1., model marmura, 30×90 cm, Gri, finisaj lucios
SKU:
8697497187349
Faianta rectificata Astoria Crema Decofon Magnifica 1. QK45, model marmura, 30×90 cm, Crem, finisaj lucios
SKU:
8697497189381
Faianta rectificata Oasis Lilac Deco, model marmura, 30×90 cm, Alb-Bej, finisaj lucios
SKU:
8697497192527
Faianta rectificata Oasis Damson Deco, model marmura, 30×90 cm, Alb-Bej, finisaj lucios
SKU:
8697497192503
Faianta rectificata Oasis Green Decofon, model marmura, 30×90 cm, Verde, finisaj lucios
SKU:
8697497192541
Gresie model piatra 6568 Castro Brown 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745656817
Gresie model piatra 6569 Castro Mix Brown 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745656916
Gresie model piatra 6567 Castro Grey, 45×45 cm, Gri
SKU:
3800745656718
Gresie Mykonos White 9550, tip marmura, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745955019
Faianta rosie LIFE ROJO model monoculoare 20×60 cm
SKU:
8432597517494
Faianta tip marmura Amber Lines Brown 4738 25,5×75,5 cm, Maro
SKU:
3800745473919
| Gama | Amber |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura Amber Onda Brown 4738 25,5×75,5 cm, Maro
SKU:
3800745473810
| Gama | Amber |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta lucioasa tip marmura Elada White 20X50 cm, cod 4668
SKU:
3800745466812
Gresie Flakes, model piatra, 6046-0439, 45 x 45 cm, culoare multicolor, finisaj mat
SKU:
5945005079406
| Gama | Flakes |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Terasa, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.42 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Travertino Gris Brillo (REC) 60*60 1.09mp/cut
SKU:
8436559872713
Faianta rectificata Tessuto Cream tip textil, 30×60 cm, culoare crem
SKU:
3800745487510
Faianta gri model tip marmura Silver Lines Grey, 4731, 25,5×75,5 cm
SKU:
3800745473117
| Gama | Silver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Costum impermeabil, diverse marimi LT74195, LT74196
SKU:
6421948741963
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74195, LT74196 |
Faianta mov VIOLA 5726 model Relief 20×50 cm
SKU:
3800745572612
Gresie rectificata Statuario Goya Matte 60x120x0.7cm, alb, model marmura, finisaj mat
SKU:
8697497118480
Gresie rectificata Concept White 60x120x0.7cm, alb, model ciment, finisaj mat
SKU:
8697497127437
Gresie rectificata Concept Mink 60x120x0.7cm, maro, model ciment, finisaj mat
SKU:
8697497130604
NV-LAMPA BAT LED OVALA 12W, IP65, CW, NEGRE-NV-3201.121 EL0032477 include taxa verde 1.5 lei fara tva
SKU:
5949027076030














