Catalog online
Faianta Rectificata Trevi Leaves Beige 4949, tip marmura, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745494914
65,50 leiMP
| Gama | Trevi |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Trevi Grey 4980, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri, finisaj lucios
SKU:
3800745498011
65,50 leiMP
| Gama | Trevi |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Trevi Brown 4948, tip marmura, 30×60 cm, culoare maro
SKU:
3800745494815
65,50 leiMP
| Gama | Trevi |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Trevi Beige 4947, tip marmura, 30×60 cm, culoare bej
SKU:
3800745494716
65,50 leiMP
| Gama | Trevi |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Statuario Waves White 4940, tip marmura, 30×60 cm, culoare alb
SKU:
3800745494013
65,50 leiMP
| Gama | Statuario |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata 4941 Vertus Black 30×60 cm, model marmura, culoare neagra
SKU:
3800745494112
65,50 leiMP
| Gama | Vertus |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata bej COUNTRY 9375 model piatra 45×45 cm
SKU:
3800745937510
65,50 leiMP
| Gama | COUNTRY |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.22 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta maro CHIC 5794 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745579413
65,50 leiMP
| Gama | CHIC |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Relief |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie 6208 Delphi White tip marmura, 45 x 45 cm, culoare alb
SKU:
3800745620818
65,50 leiMP
| Gama | Delphi White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.22 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Crono Brown 5596, tip marmura, 20×50 cm, maro
SKU:
3800745559613
65,50 leiMP
| Gama | Crono |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Marmura |
| Pentru | |
| MP/Cutie | 1.11 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie UT Nomad Gris 60*60 1.81mp/cut
SKU:
8429991463939
65,50 leiMP
| Gama | NOMAD |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 6216 Marquina Brown tip marmura, 45 x 45 cm, culoare maro
SKU:
3800745621617
65,50 leiMP
| Gama | Marquina Brown |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.22 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Tessuto Lila tip Piatra, 45×45 cm, culoare Mov
SKU:
3800745621914
65,50 leiMP
| Gama | Tessuto Lila |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.22 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie gri COUNTRY 9376 model piatra 45×45 cm
SKU:
3800745937619
65,50 leiMP
| Gama | COUNTRY |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.22 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Extractor rulmenti 3 brate 3″ 75mm, 1,5T Yato YT-2519
SKU:
5906083925191
65,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2519 |
Disc diamantat continuu, 230mm, taiere umeda LT08735
SKU:
6421948087351
65,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT08731, LT08732, LT08734, LT08735 |
Gresie rectificata Cappadocia Sand 60x60x0.7cm, model marmura, bej, finisaj lucios
SKU:
8684430015821
65,49 leiMP
| Gama | Cappadocia |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Cappadocia Grey 60x60x0.7cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8684430015845
65,49 leiMP
| Gama | Cappadocia |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Adonis Matte White 60x60x0.7cm, model marmura, alb, finisaj mat
SKU:
8684930015449
65,49 leiMP
| Gama | Adonis |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Adela White 60x60x0.7cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8684430015722
65,49 leiMP
| Gama | Adela |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Marvy Mat Rec 1. 60×60 1.81mp/cut
SKU:
8684430016309
65,49 leiMP
| Gama | Marvy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
LT55862 CLESTE PEXAL DESCHIDERE CU PROTECTIE,230MM,3-42MM
SKU:
6421948558622
65,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Model | LT55862 |
| Material | otel |
| Utilizare | taiere pexal |
Faianta rectificata Nuvola White Decofon 30×90 cm, alb, model marmura, finisaj mat
SKU:
8697497188742
65,00 leiMP
| Gama | Nuvola |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Faianta rectificata Mood Cement Decofon 30×90 cm, gri deschis, model ciment, finisaj mat
SKU:
8697497158554
65,00 leiMP
| Gama | Mood |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Faianta rectificata Mood Bamboo Decofon 30×90 cm, maro, model ciment, finisaj mat
SKU:
8697497158530
65,00 leiMP
| Gama | Mood |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |














