Catalog online
Set garnituri aer conditionat, 270 buc YT-06879
SKU:
5906083000300
84,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-06879 |
SET MECANISM WC CU ACT. SIMPLA SI ALIMENTARE LATERALA SA2000 3/8″ A15
SKU:
8594045930245
93,00 lei| Brand | Komfort |
|---|---|
| Model | SA2000 |
| Culoare | alb |
SET MOBILIER GRADINA MEBLI ABER Mirpol
SKU:
5908227361346
1.619,50 lei| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 33 kg |
SET MOBILIER GRADINA OSMAN Mirpol 6+1
SKU:
5901738196322
2.409,00 lei| Material | Otel, Sticla securizata |
|---|---|
| Greutate | 33 kg |
SET PENTRU MONTAREA PARCHETULUI LAMINAT 6931000
SKU:
4006885693104
80,00 lei| Tip produs | Set de montaj |
|---|---|
| Pentru | Aplicare |
Set pistol stropit multijet, 9 functii, furtun 1/2″, card LT36726
SKU:
6421948367262
47,00 lei| Brand | Lumytools |
|---|
SET REZERVOR INCASTRAT LINEO + PLACA + WC + CAPAC 55950003
SKU:
6425366002521
981,00 lei| Brand | Wirquin |
|---|---|
| Gama | Lineo |
Set robineti tur/retur radiator drepti 1/2″, alb, ZGB30WH
SKU:
5902194958820
116,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Set robineti tur/retur radiator drepti 1/2″, crom, ZGB30CR
SKU:
5902194958813
104,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Set termostatic cuplare rapida pentru radiator EVP-SRT12B
SKU:
6421000049297
60,50 leiBUC| Tip produs | Accesorii termice |
|---|---|
| Presiune | 10 bar |
| Diametru | 1/2″ |
Set termostatic pentru radiator EVP-SRT12C
SKU:
6421000016046
81,00 lei| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
| Cod produs | EVP-SRT12C |
| Brand | Everpro |
SET WC COMPACT 599 EASY 010+REZERVOR 3/5L + Capac Dur K102-028
SKU:
5902115727146
1.065,00 lei| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Set WC Compact 695 Cersania Simpleon 010 3/6 + Capac Duroplast K11-2337 Cersanit
SKU:
5902115795718
802,00 lei| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Set WC Compact 766 IVA SE011 + Rezervor 3/6L + Capac PP Suruburi Metalice K21-035
SKU:
5907753252197
370,50 lei| Brand | Cersanit |
|---|---|
| Tip produs | Vas WC |
Sezlong de gradina Mirpol Lord negru MIR-210589C
SKU:
5902659147110
727,00 lei| Brand | Mirpol |
|---|---|
| Tip produs | Sezlong |
| U.M. | BUC |
| Material | Textilen |
SIFON FLEXIBIL PENTRU CHIUVETA CU VENTIL SI DOP 5/4″ 40/32 A750+A31
SKU:
8595580560201
19,00 lei| Brand | Alca |
|---|---|
| Lungime | 83cm |
Sifon pardoseala cu ventil alama si capac inox VEN-S1015
SKU:
6421000038840
74,00 lei| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Sifon pardoseala |
| Cod produs | VEN-S1015 |
| Brand | Everpro |
Sifon pardoseala patrat izolabil, in linie
SKU:
5900308322284
81,00 lei| Cod produs | 672538 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
SIKA IGOLFLEX-N HIDROIZOLATIE FLEXIBILA PE BAZA DE BITUM-CAUCIUC 25KG 65900
SKU:
7612894213072
508,00 lei| Greutate | 25 kg |
|---|---|
| Culoare | Negru |
SIKASEALTAPE-S BANDA HIDROIZOLATIE(1*10M) 123264/ BUC
SKU:
7612894547719
140,00 lei| Tip produs | Banda de etansare |
|---|---|
| Model | Banda de etansare |
| Pentru | Etansare |
| Culoare | Galben |
| Material | Cauciuc EPDM |
| Lungime | 10 m |
SIKATOPSEAL-107(A+B) HIDROIZOLATIE BICOMPONENTA GRI 25KG 474474/ 683085/675344
SKU:
7612895140292
248,00 lei| Greutate | 25.00 |
|---|
Sindrila bituminoasa BituGlas Beta, maro – 3 mp/pch
SKU:
5945784007171
131,50 lei| Culoare | Maro |
|---|---|
| Brand | Free Star |
Sindrila bituminoasa BituGlas Beta, rosie – 3 mp/pch
SKU:
5945784002367
136,50 lei| Culoare | Rosu |
|---|---|
| Brand | Free Star |
Sindrila bituminoasa BituGlas Beta, verde – 3 mp/pch
SKU:
5945784002374
131,50 lei| Culoare | Verde |
|---|---|
| Brand | Free Star |


































