FAIANTA 3467 EXCELSIS WHITE 244×744 / R 1.10mp/cut
98,00 lei
Cod produs: 3800745346718
Categorie: Faianta, Gresie si Faianta
Stoc epuizat
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
3800745346718
Categorii: Faianta, Gresie si Faianta
Descriere
Transforma-ti spatiul interior cu un aspect elegant si sofisticat, alegand produse de calitate pentru decorarea peretilor.
Faianta tip marmura Excelsis alb lucios rectificata 24,4×74,4 cm face parte din categoria placi ceramice si impresioneaza prin aspectul sau de marmura. Cu o dimensiune de 24,4×74,4 cm, aceasta faianta este ideala pentru a aduce un plus de eleganta in orice incapere.
Caracteristici tehnice: Faianta este realizata din ceramica glazurata cu pasta alba, avand o grosime de 0,9 cm. Suprafata sa lucioasa si canturile rectificate asigura un finisaj precis si estetic. Este disponibila in nuanta alba si este potrivita pentru utilizare pe peretii interiori.
Avantaje: Aspectul de marmura al faiantei Excelsis adauga un plus de rafinament si stil oricarui spatiu. Dimensiunile sale generoase permit acoperirea eficienta a suprafetelor mari, reducand astfel numarul de imbinari vizibile. Rectificarea canturilor faciliteaza o instalare uniforma si precisa.
Pentru un rezultat optim, se recomanda determinarea exacta a suprafetei de placat si adaugarea unui procent suplimentar pentru pierderi la taiere. Verificati ca toate placile sa fie din acelasi lot pentru a evita diferentele de nuanta.
Intrebari si raspunsuri:
Care este greutatea faiantei per pachet? Greutatea per pachet este de aproximativ 16,498 kg.
Este faianta potrivita pentru incalzire prin pardoseala? Nu, aceasta faianta nu este potrivita pentru incalzire prin pardoseala.
In concluzie: Faianta tip marmura Excelsis alb lucios rectificata 24,4×74,4 cm este alegerea perfecta pentru cei care doresc sa aduca un aspect elegant si modern in locuinta lor, oferind un finisaj de calitate si un design atractiv.
Informații suplimentare
| Tip produs | Gresie si faianta |
|---|---|
| Model | Faianta |
| Gama | EXCELSIS |
| Utilizare | Interior |
| Pentru | Baie, Camera de spalat rufe, Casa scarii, Coridor / hol, Spatiu comercial, Sufragerie, Toaleta oaspeti, Bucatarie |
| Material | Ceramica glazurata |
| Culoare | Alb |
| Aspect | Aspect de marmura, Aspect de piatra |
| Finisaj | Lucios |
| Dimensiune | 24.4 x 74.4 x 0.9 cm |
| Grosime | 0,9 cm |
| Rezistent la inghet | Nu |
| Potrivit pentru incalzire prin pardoseala | Nu |
| Rectificata | Rectificat |
| Cantitate | 6 Bucati |
| MP/Cutie | 1,089 m2 |
| Greutate | 16,498 kg |
| Tara de origine | Bulgaria |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Manual de utilizare / Fișă Tehnică
Produse similare
Faianta Gioia Lines White 4993, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb, finisaj mat
SKU:
3800745499315
86,50 leiMP
| Gama | Gioia Lines White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta gri Perlato 4624 model marmorata 30×60 cm
SKU:
3800745462418
76,00 leiMP
Faianta Izola Waves Green Light 5897, tip relief, 25×50 cm, verde deschis
SKU:
3800745589719
71,99 leiMP
Faianta Kalina Gris, model ciment, 25×50 cm, gri, finisaj mat
SKU:
8432597575517
55,00 leiMP
Faianta Larisa Light Beige 5750, tip marmura, 20×30 cm, bej
SKU:
3800745575019
55,99 leiMP
Faianta Lilly tip decor, 4849 25×50 cm, culoare bej
SKU:
3800745334715
56,00 leiMP
Faianta Lucia Light 4924, tip lemn, 20×50 cm, bej
SKU:
3800745492415
73,99 leiMP
Faianta Maiolica Light Grey 4630, tip monocolor, 30×60 cm, gri
SKU:
3800745463019
74,99 leiMP
Faianta Rectificata Trevi Leaves Beige 4949, tip marmura, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745494914
65,50 leiMP
Faianta Romance Beige 4936, tip piatra, 25×50 cm, bej
SKU:
3800745493610
71,99 leiMP
Gresie Nitro NIT1, model mozaic, 45×45 cm, gri
SKU:
8698853206711
52,00 leiMP
| Gama | Nitro |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Mozaic |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Loreto Dark Mat 1, model piatra, 60×60 cm, bej
SKU:
8697497161110
65,50 leiMP
| Gama | Loreto |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Bej, Gri inchis |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |







