Catalog online
Radiator Ceramic 1500W DA-T184CS
SKU:
5902628550446
106,00 lei
| Brand | Dedra |
|---|---|
| Tip produs | Radiator |
| Putere | 1500 W |
Sifon pardoseala patrat izolabil, in linie
SKU:
5900308322284
81,00 lei
| Cod produs | 672538 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Fierastrau circular CS 1400 EPTO Plus, 1400W
SKU:
5949094030539
362,00 lei
| Cod produs | 679231 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Panza circulara pentru lemn, Vidia, 350 mm
SKU:
5949034901691
135,50 lei
| Cod produs | 638006 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Cutie Postala 230x335x100 cu 2 chei, Evotools 644145
SKU:
5949034974046
94,50 lei
| Cod produs | 644145 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Cutie Postala 255x410x90 cu 2 chei, Evotools 644077
SKU:
5949034930813
175,00 lei
| Cod produs | 644077 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Cutie Postala 260x335x120 cu 2 chei, Evotools 644071
SKU:
5949034930783
113,00 lei
| Cod produs | 644071 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Cutie Postala 240x310x120 cu 2 chei Evotools 644056
SKU:
5949034930639
86,00 lei
| Cod produs | 644056 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Cutie Postala 21.5×31.5×8 cm cu 2 chei Evotools 644055
SKU:
5949034930622
104,00 lei
| Cod produs | 644055 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Balamale cromate paralele pentru copac WC lemn (2buc/set)
SKU:
8029954004607
67,00 lei
| Cod produs | 672474 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Aliaj pentru lipire moale Sn97Cu3, 2mm, 250gr
SKU:
4005796149182
198,00 lei
| Cod produs | 660212 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Aliaj pentru lipire moale Sn97Cu3, 2mm, 200gr
SKU:
4005796149151
153,00 lei
| Cod produs | 660210 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Recuperator caldura emailat, Alb, D:130mm
SKU:
5949094009689
214,50 lei
| Cod produs | 677257 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Recuperator caldura emailat, Alb, D:120mm
SKU:
5949094009672
264,00 lei
| Cod produs | 677256 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Usa semineu cu geam, model cerbi, ornamente argintii, 55.5×34.5 cm
SKU:
5949034986889
467,50 lei
| Cod produs | 674242 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Usa soba, cu cenusar, model Palmier, neagra, 21.5×23.5 cm
SKU:
4000000192442
182,50 lei
| Cod produs | 660382 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Usa semineu economica, model Palmier, 54x32x2.5 cm
SKU:
5949034937324
369,00 lei
| Cod produs | 660369 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Gresie Brugge Gray, model ciment, 30×60 cm, gri
SKU:
8698541071706
53,50 leiMP
| Gama | Brugge |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Ibiza Sugar, model ciment, 30×60 cm, verde
SKU:
8698541037238
49,00 leiMP
| Gama | Ibiza |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Traverten Beige Matt, model ciment, 60×120 cm, bej
SKU:
8698541075445
78,00 leiMP
| Gama | Traverten |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Tropical Green-White Full Lapp, model decor, 60×120 cm, alb-verde
SKU:
8698541060670
155,00 leiMP
| Gama | Tropical |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb, Verde |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Newport Full Lap 1, model marmura, 60×120 cm, alb
SKU:
8697497131236
85,50 leiMP
| Gama | Newport |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Sakura 1, model lemn, top parchet, 61x61x7 cm, maro
SKU:
8697497150855
59,00 leiMP
| Gama | Sakura |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.87 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 61×61 cm |
| Latime | 61 cm |
| Lungime | 61 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Loreto Dark Mat 1, model piatra, 60×60 cm, bej
SKU:
8697497161110
65,50 leiMP
| Gama | Loreto |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Bej, Gri inchis |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Nitro NIT1, model mozaic, 45×45 cm, gri
SKU:
8698853206711
52,00 leiMP
| Gama | Nitro |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Mozaic |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Anfora Light Grey, model ciment, 30×60 cm ANF1, gri deschis
SKU:
8698853187713
54,00 leiMP
| Gama | Anfora |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Anfora Grey, model ciment, 30×60 cm, ANF2, gri
SKU:
8698853187812
54,00 leiMP
| Gama | Anfora |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |














