Catalog online
PUNGI CONGELATOR SOLID 5L/KG 40X30CM UZ CASNIC 100 BUC/SET 010955
SKU:
5948908009556
20,00 lei
| U.M. | set |
|---|
Racletă pentru rosturi Feroshop 5570000, metal, 2,5-6 mm, cu rola integrată
SKU:
4006885557000
69,50 lei
Racord compresiune eurocon 3/4″ pentru teava PEXAL D.16×2 mm (2 buc) 67861x12Y
SKU:
5901095630101
36,50 lei
| Diametru | 16mm |
|---|---|
| Racord | 3/4toli |
| Material | Alama |
| Culoare | Argintiu |
| Filet | Interior |
Racord Jgheab-Burlan RAL 3011 D125/90
SKU:
5945738065004
24,50 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru (mm) | 125/90 |
Racord Jgheab-Burlan RAL 8017 D125/90
SKU:
5945738065066
26,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru (mm) | 125/90 |
Racord universal pentru robinet cu clema Cellfast Ideal 15 – 19 mm 52-661
SKU:
5907553508319
14,50 lei
| Brand | Cell-Fast |
|---|
Racord WC flexibil-extensibil 58cm EVP-RWC58
SKU:
6421000044506
23,00 lei
| Greutate | 0.42 |
|---|---|
| Brand | Everline |
| Tip produs | Racord |
RADIATOR BAIE PP ALB CURBAT 500×1170 TALIA
SKU:
0047250212005
302,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Material | otel |
RADIATOR BAIE PP ALB CURBAT 500×960 TALIA
SKU:
0047250210001
255,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Material | otel |
Radiator Ceramic 1500W DA-T184CS
SKU:
5902628550446
106,00 lei
| Brand | Dedra |
|---|---|
| Tip produs | Radiator |
| Putere | 1500 W |
Radiator otel Ferroli GR F 22, 600 x 2000 mm
SKU:
8699284108506
795,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Tip produs | Radiator |
| Dimensiuni | 600 x 2000 mm |
RADIATOR OTEL GR F 22 400X800
SKU:
4000000548034
383,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | 22K |
| Material | otel |
| Culoare | alb RAL 9010 |
| Utilizare | incalzirea incaperilor |
RADIATOR OTEL GR F 22 500X1000
SKU:
8699454116379
548,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | 22K |
| Material | otel |
| Culoare | alb RAL 9010 |
| Utilizare | incalzirea incaperilor |
Radiator otel GR F 22 600×1600 mm
SKU:
8699284108483
649,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Tip produs | Radiator |
| Dimensiuni | 600×1600 mm |
Rama 4M alb mat EL-MODA Elbi pentru prize și întrerupătoare
SKU:
8698802621770
12,50 lei
| Brand | ELBI ELECTRIC AND LIGHTING SRL |
|---|---|
| Greutate | 0.03 |
Rama dubla Schneider Electric Sedna alb SDD311802 2 posturi ABS 156x85mm
SKU:
3606481482303
11,00 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
Ramificatie Burlan (Y) RAL 3011 D90
SKU:
5945738065455
110,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru (mm) | 90 |
RAMIFICATIE PP D. 110/110*45
SKU:
6420347001203
14,50 lei
| Greutate | 0.35 |
|---|---|
| Tip produs | Ramificatie |
| Material | Polipropilena |
| Brand | Teraplast |
RASNITA CAFEA SAMUS FINETTO 150W 50G INOX
SKU:
6425053017081
73,50 lei
| Brand | Samus |
|---|---|
| Putere | 150 |
| Model | Finetto |
| Material | inox + plastic |
| Alte caracteristici | perfecta pentru boabe de cafea, piper; carcasa din plastic cu ornament cromat; capac transparent; buton tip Pulse; design ergonomic, modern si elegant |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 16 x 9 x 9 |
| Tensiune | 220 – 240 |
| Capacitate | 50 |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Greutate neta | 0.65 |
| Greutate bruta | 0.8 |
Recuperator caldura D120 negru mat – 651801
SKU:
5949034968915
136,00 lei
| Cod produs | 651801 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Recuperator caldura D130 negru mat – 651802
SKU:
5949034968922
147,00 lei
| Cod produs | 651802 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Recuperator caldura emailat Compact D120 maro – 651798
SKU:
5949034968885
152,00 lei
| Cod produs | 651798 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |














