Catalog online
PACHET APLA CHROM 15L+AMORSA 3/4L
SKU:
5948596015570
179,00 lei
| Brand | Apla |
|---|---|
| Model | Aplachrom |
| Utilizare | casnica / industriala; pe gips-carton, gleturi, tencuieli de var si ciment, beton si alte suporturi minerale |
| Aplicabilitate | pensula / pulverizare / trafalet |
Pachet Baterie perete cada/dus Stratos, crom fara accesorii BSC1 + Baterie stativa lavoar Ritto BTR2
SKU:
4000000563891
370,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Tip produs | Baterie cada, Baterie lavoar |
| Culoare | Crom |
PACHET INNENWEISS INTERIOR 8.5L + Amorsa conc 0.9l
SKU:
5948596014207
93,50 lei
| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Utilizare | casnica; pe gleturi, gips carton, tencuieli de var si ciment, beton si alte suporturi minerale |
| Aplicabilitate | pensula / pulverizare / trafalet |
PAHAR APA 36C. GLORY 6BUC/SET (91800) 7438
SKU:
3800864001840
26,00 lei
| Tip produs | Pahar fara picior |
|---|---|
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Capacitate | 365 ml |
PAHAR PICIOR BERE ALB 36.5CL ARIADNE 6BUC/SET (92506) 1015
SKU:
3800864005367
45,00 lei
| Tip produs | Pahar cu picior |
|---|---|
| Material | Sticla |
| Caracteristici cheie | Compatibil cu masina de spalat vase |
| Culoare | Transparent |
| Capacitate | 365 ml |
PAHAR VIN ALB 19CL GLORY 6BUC/SET (94300) 7718
SKU:
3800864002625
22,50 lei
| Tip produs | Pahar fara picior |
|---|---|
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Capacitate | 190 ml |
PAHAR WHISKY ALB 29CL GLORY 6BUC/SET (93500) 7987
SKU:
3800864002403
25,00 lei
| Tip produs | Pahar fara picior |
|---|---|
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Capacitate | 300 ml |
Panel perete EPS Old Brick 500x270mm, polistiren alb, decorare interioară
SKU:
5904722241923
18,50 lei
| Material | Polistiren |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
Panou de gard din teava amprentata Modern 1500 x 2000 mm
SKU:
4000000522379
1.168,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×2000 mm |
| Gama | MODERN |
| Material | Metal |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma BUTTERFLY 1500×1940 mm
SKU:
4000000529293
1.634,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | BUTTERFLY |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou sandwich termoizolant acoperis 40 mm PUR, culoare 9002
SKU:
4000000508458
118,00 leim²
| Brand | Topanel |
|---|---|
| Lungime | 6000 mm |
| Latime | 1000 mm |
| Culoare | Alb murdar – RAL 9002 |
Panou sandwich termoizolant perete 40 mm PUR, culoare 9002
SKU:
4000000510949
106,00 leim²
| Brand | Topanel |
|---|---|
| Latime | 1000 mm |
| Lungime | 6000mm |
| Culoare | Alb murdar – RAL 9002 |
PANOU SPC ASH GREY VILO 30X60
SKU:
5905952288269
20,99 lei
| Brand | vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Grosime | 0.4 cm |














