Catalog online
Sistem de incalzire 2000W DA-T201
SKU:
5902628550125
Cutie Postala 230x335x100 cu 2 chei, Evotools 644145
SKU:
5949034974046
| Cod produs | 644145 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Cutie Postala 255x410x90 cu 2 chei, Evotools 644077
SKU:
5949034930813
| Cod produs | 644077 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Cutie Postala 260x335x120 cu 2 chei, Evotools 644071
SKU:
5949034930783
| Cod produs | 644071 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Cutie Postala 240x310x120 cu 2 chei Evotools 644056
SKU:
5949034930639
| Cod produs | 644056 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Cutie Postala 21.5×31.5×8 cm cu 2 chei Evotools 644055
SKU:
5949034930622
| Cod produs | 644055 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Balamale cromate paralele pentru copac WC lemn (2buc/set)
SKU:
8029954004607
| Cod produs | 672474 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Usa semineu cu geam, model cerbi, ornamente argintii, 55.5×34.5 cm
SKU:
5949034986889
| Cod produs | 674242 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Usa soba, cu cenusar, model Palmier, neagra, 21.5×23.5 cm
SKU:
4000000192442
| Cod produs | 660382 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Gresie Sagano Oak Dark Line, model lemn, 60×120 cm, maro inchis
SKU:
8698541068560
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro inchis |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Sagano Noce Dark Line, model lemn, 60×120 cm, maro
SKU:
8698541068584
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Sagano Gray Dark Line, model lemn, 60×120 cm, gri inchis
SKU:
8698541068645
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Brugge Gray, model ciment, 30×60 cm, gri
SKU:
8698541071706
| Gama | Brugge |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Ibiza Sugar, model ciment, 30×60 cm, verde
SKU:
8698541037238
| Gama | Ibiza |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Traverten Beige Matt, model ciment, 60×120 cm, bej
SKU:
8698541075445
| Gama | Traverten |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |














