Catalog online
Burete universal de curățare Sano, 6 bucăți, 12,5 x 10 mm
SKU:
7290013269638
28,00 lei
| Tip produs | Burete |
|---|---|
| Model | Burete universal de curatare |
| Material | Burete |
| Cantitate | 6 Bucati |
| Utilizare | Curatare |
| Pentru | PVC |
| Dimensiuni | 12,5 x 10 mm |
Robinet PEHD 20mm cu racord 1/2″ exterior, polietilenă, rezistent la coroziune
SKU:
5949094052586
60,00 lei
| Racord | 1/2toli |
|---|---|
| Diametru | 20mm |
| Material | polietilena |
Baterie litiu VARTA CR2025 3V 170mAh
SKU:
4008496276875
5,20 lei
| Tehnologie | Litiu Mangan |
|---|---|
| Diametru | 20 mm |
| Inaltime | 2,5 mm |
| Tensiune | 3 V |
| Capacitate | 170 mAh |
| Cantitate | 1 Bucati |
| Greutate | 2,5 g |
| Alte caracteristici | coduri echivalente: DL2025, KCR2025, ECR2025, 5003LC |
| Tip produs | Baterie |
| Model | Baterie plata |
| Pentru | Telecomanda, Cheie auto, Calculator, Camera |
Baterii VARTA Superlife R20 D-Mono Clorura de zinc 1,5V
SKU:
4008496556342
10,40 lei
| Tehnologie | Clorura de zinc |
|---|---|
| Diametru | 34,2 mm |
| Inaltime | 61,5 mm |
| Tensiune | 1,5 V |
| Cantitate | 2 Bucati |
| Alte caracteristici | coduri echivalente: Mono, MN1300, LR20, LR20L |
| Tip produs | Baterie |
| Model | D-Mono |
| Pentru | Ceas de perete, Jucarie cu telecomanda, Lanterna de buzunar, Cantar electronic |
Baterie VARTA Superlife 9V Zinc Carbon PP3 10 buc
SKU:
4008496556434
6,30 lei
| Tip produs | Baterie |
|---|---|
| Pentru | Universal |
| Tip baterie | Zinc Carbon |
Set Baterii VARTA Longlife Power 8 bucati AA/AAA + Lanterna Albastra
SKU:
4008496886272
31,50 lei
| Tip produs | Set |
|---|---|
| Pentru | Universal |
| Tip baterie | Alcalin |
| Continut pachet | 4 x Baterie AA 4 x Baterie AAA |
| Culoare | Albastru |
721504 – RAMA 4 POSTURI,ALBA
SKU:
3414972043786
25,00 lei
| Brand | Legrand |
|---|---|
| Gama | New Suno |
| Model | 721504 |
| Culoare | alb |
| Lungime | 297 |
| Latime | 297 |
| Inaltime | 83 |
| Adancime | 9.8 |
| Dimensiuni | 297 x 83 x 9.8 |
| Grad de protectie | IP20 |
| Utilizare | pentru priza / intrerupator |
| Greutate | 0.06 |
Aparat de sudura RURIS AS130MMA 130A invertor MIG/MAG, portabil, compact
SKU:
6424340488207
860,00 lei
| Brand | RURIS |
|---|---|
| Tip produs | Aparate de Sudura – Invertor RURIS |
| Cod produs | as130f2022 |
APARAT DE SUDURA RURIS AS200MMA AS200M2022 + KIT include taxa verde 4.50 lei fara tva
SKU:
6424340488184
752,50 lei
| Brand | RURIS |
|---|---|
| Tip produs | Aparate de Sudura – Invertor RURIS |
| Cod produs | as200m2022 |
Trimmer electric Ruris TE500 Pivot 500W, 30cm, fir 1.2mm, pentru intretinere gazon
SKU:
6424340276491
214,50 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| Tip motor | electric |
| Putere | 500 |
| Greutate | 1.2 |
| Model | TE500 Pivot |
| Utilizare | pentru intretinere gazon |
| Lungime cablu | 6 |
| Nivel zgomot | 99 |
| Tensiune | 240 |
| Frecventa(Hz) | 50 |
Trimmer electric Ruris TE500 Pivot 500W, 30cm, pentru intretinere gazon
SKU:
6424340602535
107,00 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| Putere | 500 |
| Greutate | 1.2 |
| Model | TE500 Pivot |
| Utilizare | pentru intretinere gazon |
| Nivel zgomot | 99 |
| Tensiune | 240 |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Tip motor | electric |
| Lungime cablu | 6 |
Beton predozat AdePlast 25kg pentru casa si gradina, ciment de montaj si reparatii
SKU:
5945762029690
17,50 lei
| Alte caracteristici | Usor de prelucrat, Gata de prelucrare dupa adaugare de apa |
|---|---|
| Tip produs | Beton |
| Varianta | Ciment de montaj si pentru reparatii |
| Utilizare | Exterior, Interior |
Șurub autoforant Siniat 3.5x35mm otel fosfatat argintie 1000 buc/cut pentru gips carton
SKU:
6423077011726
106,00 lei
| Brand | Siniat |
|---|---|
| Diametru | 3.5mm |
| Lungime | 35mm |
| Material | otel fosfatat |
| Culoare | negru |
| Ambalare | cutie |
| Utilizare | fixare placi de gips carton pe profile din tabla |
Lamela flexibilă Siniat 51mm din oțel arc pentru tavan suspendat
SKU:
6423077012075
1,50 lei
| Brand | Siniat |
|---|---|
| Lungime | 51mm |
| Latime | 30mm |
Baterie plata Areon Mon CR 2025 3V 170mAh
SKU:
3800034960106
8,40 lei
| Tehnologie | Litiu Mangan |
|---|---|
| Tensiune | 3 V |
| Cantitate | 1 Bucati |
| Alte caracteristici | coduri echivalente: DL2025, KCR2025, ECR2025, 5003LC |
| Tip produs | Baterie |
| Model | Baterie plata |
| Pentru | Telecomanda, Cheie auto, Calculator, Camera |
| Capacitate | 170 mAh |
| Diametru | 20 mm |
| Greutate | 2,5 g |
| Inaltime | 2,5 mm |
Odorizant auto Areon Vip Exclusive Vertus, parfum intens, 1 buc, premium
SKU:
3800034982269
7,30 lei
| U.M. | buc |
|---|
OSKAR DIRECT PENTRU BETON EMAIL GALBEN 10L
SKU:
5946062011385
675,50 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Utilizare | beton |
| Culoare | galben |
| Cantitate | 10l |
| Aplicabilitate | casnicindustrial |
| Pentru | exteriorinterior |
| Timp de uscare | 24h |
| Numar de straturi recomandate | 1-2 |
| Diluabil | 15% |
| Mod de aplicare | pensularola |
| Temperatura de lucru (grade C) | 10-25°C |
| Temperatura de depozitare | 5-30°C |
| Ambalare | cutie metal |
Amiano Detartrant 10L, detergent lichid pentru indepartarea calcarului si grasimilor
SKU:
6422768014275
121,00 lei
| Brand | Amiano |
|---|---|
| Capacitate | 10000 |
| Alte caracteristici | solvabil |
| Utilizare | universal |
Baterie lavoar Ferro Ritto BTR2, crom, alama, mono comandă, pipa fixă
SKU:
5903738254248
212,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | argintiu |
| Material | Crom |
Broasca ingropata Yale 43x90mm otel alb pentru usi interior lemn
SKU:
5945405013550
61,00 lei
| Brand | ASSA ABLOY OPENING SOLUTIONS ROMANIA SRL |
|---|---|
| Tip produs | Broasca ingropata |
| Material | Metal |
| Culoare | Alb |
Priza Schuko Ovivo Grano Argintiu 16A montaj incastrat 90x90mm
SKU:
8699310541772
19,00 lei
| Brand | TOBIMAR SRL |
|---|---|
| Tip produs | Priza electrica |
| Material | Policarbonat |
| Culoare | Argintiu |
| Greutate | 0.09 |
Tester tensiune AC 90V-1000V UT12D-EU UNIT cu lanternă și alarmă sonoră
SKU:
5901890057097
43,50 lei
Tester tensiune AC/DC UNI-T UT15C 12V-690V cu indicator LED, 34g
SKU:
5901436741251
240,00 lei
| Brand | UNI-T |
|---|---|
| Model | UT15C |
| Tip produs | tester tensiune voltaj |
| Alimentare | 2 x baterie AAA, 1.5 V |
| Greutate | 34 |
Set 2 în 1 Ferro Ritto baterie perete dus BTR7UBL și set dus NP84, negru mat
SKU:
5903738254439
791,00 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Material | Alama |
| Culoare | negru mat |
Robot de bucătărie Heinner HFP-750BG, 750W, 1.2L, 2 viteze, accesorii inox, negru
SKU:
5949088523832
282,00 lei
Priza antenă R/TV SDD113471, aluminiu, sub tencuială, IP 20, interior
SKU:
3606481466907
39,50 lei
| Tip produs | Priza curent electric |
|---|---|
| Model | Priza antena R/TV |
| Cod produs | SDD113471 |
| Montaj | Sub tencuiala |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Utilizare | Interior |
Manusi protectie mecanica Doha marimea 10 piele capra Energo
SKU:
4000000564515
15,00 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| Material | Bumbac-poliester (policotton) |
| U.M. | buc |
Șuruburi Torx pentru lemn WKCS 8×180 mm, oțel zincat, cap conic
SKU:
5907704412892
3,40 lei
| Tip produs | Surub |
|---|---|
| Pentru | Lemn |
| Material | Otel |
| Diametru | 8 mm |
| Lungime | 180 mm |
DIBLU UNIVERSAL DECO 12×76 BLISTER 016700101
SKU:
4049563000863
11,00 lei
| Tip produs | Diblu |
|---|---|
| Model | Diblu universal |
| Diametru | 12 mm |
| Lungime | 76 mm |
| Cantitate | 4 Bucati |
| Pentru | suruburi Ø 8,0 – 10,0 mm |
| Material | Polietilena (PE) |
| Dimensiune | 12 x 76 mm |
| Culoare | Alb |
Broască îngropată Yale 43x90mm alb pentru uși din lemn, 1 punct de închidere
SKU:
5945405013567
65,00 lei
| Tip produs | Incuietoare |
|---|---|
| Model | Broasca ingropata |
| Pentru | Usi din lemn |
| Inaltime broasca | 161 mm |
Tencuială mecanizată Knauf MP75, 25kg, alb, gips, pentru interior
SKU:
4840466003186
38,50 lei
| Tip produs | Tencuiala |
|---|---|
| Model | Tencuiala cu aplicare mecanica, Tencuiala ipsos, Tencuiala naturala |
| Pentru | Pereti, Tavane |
| Utilizare | Interior |
| Material | Gips |
| Culoare | Alb |
| Cantitate | 25 kg |
| Timp de uscare | 72 h |
| Acoperire | 3,5 m2 |
Saci menajeri Expertto 35L, 50 buc, impermeabili, negri, pentru cos de gunoi
SKU:
5949067907530
805,00 lei
| Brand | Expertto |
|---|---|
| Pentru | Cos de gunoi |
| Material | Polipropilena |
| Culoare | Negru |
| Capacitate | 35 l |
Baterie perete dus Ritto BTR7BL, negru mat, 35mm, fara accesorii
SKU:
5903738254422
221,00 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru mat |
Polizor unghiular 18V 125mm DGA504Z cu acumulator Li-Ion 2.5kg
SKU:
088381683920
795,00 lei
| Tip produs | Masina de slefuit |
|---|---|
| Model | Polizor unghiular cu acumulator |
| Tip motor | Acumulator |
| Tehnologie | Li-Ion |
| Tensiune | 18 V |
| Viteza rotatie in gol | 8.500 r/min – 8.500 r/min |
| Diametru disc | 125 mm |
| Tip mandrina | M14 |
| Numar acumulatori | Fara acumulator |
Ciocan Rotopercutor SDS Plus RURIS RMX4526, 1050W, 42mm, Portocaliu
SKU:
6424340606199
436,00 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu |
| Frecventa(Hz) | 50Hz |
| Greutate neta | 4.30 kg |
| Tensiune | 220‐240V |
| Tip produs | Ciocan rotopercutor |
| Putere | 1050 W |
Masina de insurubat cu impact Makita DTD152Z 18V 165Nm 1.6Kg fara acumulator
SKU:
088381699099
443,00 lei
| Tip produs | Masina de insurubat |
|---|---|
| Model | Masina de insurubat cu percutie |
| Utilizare | Insurubare cu percutie |
| Pentru | Atelier, Santier |
| Tip motor | Acumulator |
| Tensiune | 18 V |
| Viteza rotatie in gol | 0 r/min – 2.900 r/min |
| Viteză maximă | 3.500 r/min |
| Tip mandrina | 1/4″ hexagon interior |
| Functii | Blocare pornire accidentala, Schimbare directie de rotatie prin Push-Button |
| Alte caracteristici | agatatoare de curea |
| Numar acumulatori | Fara acumulator |
| Tehnologie | Li-Ion |














