Catalog online
METYLAN NORMAL ADEZIV TAPET 125g 327833
SKU:
4015000095464
19,00 lei
| Brand | Metylan |
|---|---|
| Cantitate | 125 g |
| Model | Normal |
| Utilizare | interior |
| Aplicabilitate | pe spatele tapetului, cu perie scurta (par artificial) |
MF0011-11171 CORP ILUM. IND.IP65 LED 60CM LUM.RECE 20W include taxa verde 1.30 lei fara TVA
SKU:
6421806116001
80,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Putere | 20W |
| Tensiune | 230V |
MF0011-11175 CORP ILUM. IND.IP65 LED 150CM LUM.RECE 50W include taxa verde 1.30 lei fara TVA
SKU:
6421806116025
177,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Putere | 50W |
| Tensiune | 230V |
MF0011-11180 CORP ILUM.IND.IP65 PT TUB. LED T8 1*60CM include taxa verde 1.30 lei fara TVA
SKU:
6421806114953
46,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 230V |
MF0011-11182 CORP ILUM. IND.IP65 PT.TUB LED T8 2X60 CM include taxa verde 1.30 lei fara TVA
SKU:
6421806114960
60,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 230V |
MF0011-11184 CORP ILUM. IND. IP65 PT. TUB LED T8 1X120CM include taxa verde 1.30 lei fara TVA
SKU:
6421806114977
66,00 lei
| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Corp de iluminat pentru spatii cu umezeala |
| Pentru | Iluminat tehnic |
| Lungime | 1.270 mm |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Tensiune | 230 V |
| Greutate | 1,15 kg |
MF0011-11186 CORP ILUM. IND.IP65 PT.TUB LED T8 2X120 CM include taxa verde 1.30 lei fara TVA
SKU:
6421806114984
90,50 lei
| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Corp de iluminat pentru spatii cu umezeala |
| Pentru | Iluminat tehnic |
MF0011-310248 BEC LED SMD A60 ALUM + PBT E27 2700K 7W include taxa verde 0.37 lei fara TVA
SKU:
6421806117589
7,30 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Putere | 7W |
| Tensiune | 230V |
| Tip produs | Becuri LED |
MF0011-31040 BEC LED SMD ALUM + PBT E27 LUM. CALDA 15W include taxa verde 0.45 lei fara TVA
SKU:
6421806118463
8,40 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Putere | 15W |
| Tensiune | 230V |
| Tip produs | Becuri LED |
MF0011-31282 BEC LED SMD R50 SPOT ALUM.PBT E14 LUM.CALDA 6W include taxa verde 0.25 lei fara TVA
SKU:
6421806118180
11,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Putere | 6W |
| Tensiune | 230V |
| Tip produs | Becuri LED |
MF0011-42080 CORP ILUM. PORTABIL MINI AVARIE LED 3W include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
6421806113581
33,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
MF0011-42118 CORP FELINAR PORTABIL+AVARIE LED 6W include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
6421806113550
68,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Putere | 6W |
| Tensiune | 3.7V |
MF0011-50248 BEC LED SMD G45 E14 UPTEC LUM.CALDA 7W include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
6421806908859
11,50 lei
| Brand | Hoff |
|---|---|
| Putere | 7 |
| Clasa energetica | E |
| Tensiune | 170 – 240 |
| Dimensiuni | 83 x 45 |
| Greutate | 35 |
MF0011-54050 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUM.RECE 10W include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
6421806116834
18,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
MF0011-54053 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUM RECE 20W include taxa verde 0.60 lei fara TVA
SKU:
6421806116841
25,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
MF0011-54056 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUM.RECE 30W include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
6421806116858
42,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
MF0011-54059 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUM.RECE 50W/SPN7633M include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
6421806116865
44,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
MF0011-54071 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUM.RECE 10W include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
6421806116872
54,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
MF0011-54074 PROIECTOR SUPER SLIM SENZOR SMD UPTEC LUM.RECE 20W include taxa verde 0.60 lei fara TVA
SKU:
6421806116889
66,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
MF0011-54077 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUMINA RECE 30W SE include taxa verde 0.60 lei fara TVA
SKU:
6421806116896
88,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
MF0012-03504 PRELUNGITOR 3xSHUKO+PROT.COPII 3X1.5MM 3M include taxa verde 0.6 lei fara TVA
SKU:
6421806125249
39,50 lei
| Brand | Comtec 2000 |
|---|
MF0012-03505 PRELUNGITOR 3XSHUKO_PROT.COPII 3X1.5MM 5M include taxa verde 0.75 lei fara TVA
SKU:
6421806125256
53,50 lei
| Brand | Comtec 2000 |
|---|
MF0012-03641 PRELUNGITOR 1xSHUKO PROF 3×1.5 MM 10 M include taxa verde 1.00 lei fara TVA
SKU:
6421806126611
96,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
MF0012-04803 INTRERUPATOR MODULAR SIMPLU ALB1001 include taxa verde 0.05 lei fara TVA
SKU:
6421806123016
6,30 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
MF0012-04821 INTRERUPATOR MODULAR CAP SCARA ALB1003 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806123139
7,30 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
MF0012-04827 INTRERUPATOR MODULAR CAP CRUCE ALB1007 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806123177
12,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
MF0012-04839 PRIZA MODULARA 2 PIN ALB2002 include taxa verde 0.05 lei fara TVA
SKU:
6421806123252
6,80 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Tip produs | Prize modulare |
MF0012-04842 PRIZA MODULARA SHUKO ALB2001 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806123276
9,40 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Tensiune | 230V |
| Tip produs | Prize schuko |
MF0012-04845 PRIZA MODULARA TV ALB2003 include taxa verde 0.05 lei fara TVA
SKU:
6421806123290
7,80 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Tip produs | Prize TV |
MF0012-06001 INTRERUPATOR SIMPLU ECO PREMIUM include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806119019
5,80 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
MF0012-06005 INTRERUPATOR DUBLU ECO PREMIUM include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806119033
6,30 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
MF0012-06020 INTRERUPATOR CAP-SCARA ECO PREMIUM include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806119095
6,80 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
MF0012-08005 INTRERUPATOR SIMPLU ALB CAMILYA include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806128011
6,80 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
MF0012-08040 INTRERUPATOR CAP SCARA ALB CAMILYA include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806128080
9,40 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
MF0012-08055 INTRERUPATOR CAP CRUCE ALB CAMILYA include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806128110
10,40 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
MF0012-85731 INTRERUPATOR SIMPLU PT.ECO PREMIUM include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806119811
7,30 lei
| Tip produs | Intrerupatoare & comutatoare |
|---|---|
| Model | Intrerupator universal |
| Pentru | Interior |
MF0012-85760 INTRERUPATOR SIMPLU PT.GRI/IP54 ELEGANT include taxa verde 0.17 lei fara TVA
SKU:
6421806120626
15,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
MF0012-85800 INTRERUPATOR SIMPLU+PRIZ.SHUKO PT GRI/IP54 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806120787
32,50 lei
| Brand | Comtec 2000 |
|---|---|
| Gama | Elegant |
| Montaj | aparent |
| Material | tehnopolimer |
| Latime | 135mm |
| Finisaj | satinat |














