Catalog online
Masina de gaurit cu percutie EVP-HDD244, 850W
SKU:
6421000000243
123,00 leiBUC| Brand | Everpower |
|---|---|
| Tip produs | Masina de gaurit, Masina de gaurit si insurubat cu acumulator |
| Putere | 850 W |
| Mandrina | 1.5-13mm |
| Viteza maxima | 3000 rpm |
Masina de spalat cu presiune 230V 1400W 110 bar 390L/H G-S390-1400R
SKU:
6425266382761
357,00 leiBUC| Putere | 1400 W |
|---|
MASINA DE TUNS GAZON DAC 100XLS 1000dac25a
SKU:
6424340886515
856,00 lei| Tip produs | Masina |
|---|---|
| Alimentare | Benzina |
| Alte caracteristici | Colectare Evacuare inspre spate |
| Culoare | Negru Portocaliu |
| Putere | 3.3 cp |
| Capacitate | 1 l |
| Greutate | 19.7 Kg |
| Tip roti | 4 roti |
| Capacitate cilindrica | 131 cm³ |
| Tip pornire | Automata |
| Latime taiere | 40 cm |
| Inaltime | 25 mm |
| Inaltime maxima taiere | 55 mm |
| Trepte de taiere | 4 |
| Volum | 45 l |
| Diametru roata fata | 15 cm |
| Diametru roata spate | 15 cm |
Masina de tuns iarba LM 1200, 1200W, 30litri, 3100 rtpm, latime de taiere 320mm, portocalie/negru EVOTOOLS
SKU:
5949094063568
343,50 lei| Brand | EVOTOOLS |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu/Negru |
| Tip produs | Masina de taiat iarba |
| Greutate | 9.5 Kg |
| Putere | 1200 W |
| Volum | 300 ml |
| Tensiune | 230 V |
MECANISM UNGHIULAR 4688000
SKU:
4006885468801
109,00 lei| Material | Plastic, Zinc turnat sub presiune |
|---|---|
| Greutate | 0,3 kg |
| Diametru | 36 mm |
| Lungime | 161 mm |
METYLAN NORMAL ADEZIV TAPET 125g 327833
SKU:
4015000095464
19,00 lei| Brand | Metylan |
|---|---|
| Cantitate | 125 g |
| Model | Normal |
| Utilizare | interior |
| Aplicabilitate | pe spatele tapetului, cu perie scurta (par artificial) |
MF0011-11171 CORP ILUM. IND.IP65 LED 60CM LUM.RECE 20W include taxa verde 1.30 lei fara TVA
SKU:
6421806116001
80,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Putere | 20W |
| Tensiune | 230V |
MF0011-11175 CORP ILUM. IND.IP65 LED 150CM LUM.RECE 50W include taxa verde 1.30 lei fara TVA
SKU:
6421806116025
177,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Putere | 50W |
| Tensiune | 230V |
MF0011-11180 CORP ILUM.IND.IP65 PT TUB. LED T8 1*60CM include taxa verde 1.30 lei fara TVA
SKU:
6421806114953
46,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 230V |
MF0011-11182 CORP ILUM. IND.IP65 PT.TUB LED T8 2X60 CM include taxa verde 1.30 lei fara TVA
SKU:
6421806114960
60,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 230V |
MF0011-11184 CORP ILUM. IND. IP65 PT. TUB LED T8 1X120CM include taxa verde 1.30 lei fara TVA
SKU:
6421806114977
66,00 lei| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Corp de iluminat pentru spatii cu umezeala |
| Pentru | Iluminat tehnic |
| Lungime | 1.270 mm |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Tensiune | 230 V |
| Greutate | 1,15 kg |
MF0011-11186 CORP ILUM. IND.IP65 PT.TUB LED T8 2X120 CM include taxa verde 1.30 lei fara TVA
SKU:
6421806114984
90,50 lei| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Corp de iluminat pentru spatii cu umezeala |
| Pentru | Iluminat tehnic |
MF0011-310248 BEC LED SMD A60 ALUM + PBT E27 2700K 7W include taxa verde 0.37 lei fara TVA
SKU:
6421806117589
7,30 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Putere | 7W |
| Tensiune | 230V |
| Tip produs | Becuri LED |
MF0011-31040 BEC LED SMD ALUM + PBT E27 LUM. CALDA 15W include taxa verde 0.45 lei fara TVA
SKU:
6421806118463
8,40 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Putere | 15W |
| Tensiune | 230V |
| Tip produs | Becuri LED |
MF0011-31282 BEC LED SMD R50 SPOT ALUM.PBT E14 LUM.CALDA 6W include taxa verde 0.25 lei fara TVA
SKU:
6421806118180
11,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Putere | 6W |
| Tensiune | 230V |
| Tip produs | Becuri LED |
MF0011-40700 SET BANDA LED 5M+ALIM+TELEC IP65 12VCC 60LED5050/M LUMINA RGB
SKU:
6421806132148
210,50 leiBUC| Tip Produs | Banda LED |
|---|---|
| Brand | COMTEC |
MF0011-42080 CORP ILUM. PORTABIL MINI AVARIE LED 3W include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
6421806113581
33,00 lei| U.M. | buc |
|---|
MF0011-42118 CORP FELINAR PORTABIL+AVARIE LED 6W include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
6421806113550
68,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Putere | 6W |
| Tensiune | 3.7V |
MF0011-50248 BEC LED SMD G45 E14 UPTEC LUM.CALDA 7W include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
6421806908859
11,50 lei| Brand | Hoff |
|---|---|
| Putere | 7 |
| Clasa energetica | E |
| Tensiune | 170 – 240 |
| Dimensiuni | 83 x 45 |
| Greutate | 35 |
MF0011-54050 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUM.RECE 10W include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
6421806116834
18,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
MF0011-54053 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUM RECE 20W include taxa verde 0.60 lei fara TVA
SKU:
6421806116841
25,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
MF0011-54056 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUM.RECE 30W include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
6421806116858
42,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
MF0011-54059 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUM.RECE 50W/SPN7633M include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
6421806116865
44,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
MF0011-54071 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUM.RECE 10W include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
6421806116872
54,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
MF0011-54074 PROIECTOR SUPER SLIM SENZOR SMD UPTEC LUM.RECE 20W include taxa verde 0.60 lei fara TVA
SKU:
6421806116889
66,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
MF0011-54077 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUMINA RECE 30W SE include taxa verde 0.60 lei fara TVA
SKU:
6421806116896
88,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
MF0012-03504 PRELUNGITOR 3xSHUKO+PROT.COPII 3X1.5MM 3M include taxa verde 0.6 lei fara TVA
SKU:
6421806125249
39,50 lei| Brand | Comtec 2000 |
|---|
MF0012-03505 PRELUNGITOR 3XSHUKO_PROT.COPII 3X1.5MM 5M include taxa verde 0.75 lei fara TVA
SKU:
6421806125256
53,50 lei| Brand | Comtec 2000 |
|---|




































