Catalog online
LUSTRA AVALON 35W 4000K 110-240V 019-018-0035 include taxa verde 3.50 lei fara TVA
SKU:
8680985552880
528,00 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Candelabru |
| Putere | 35 W |
| Cod produs | 019-018-0035 |
| Material | Metal, Sticla |
| Temperatura | 4000K |
Lustra Dave 3xE14 40W 6081 incl taxa verde 0.80 lei fara tva
SKU:
5998250360812
269,00 lei| Pentru | Iluminare decorativa |
|---|---|
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Plafoniera |
Lustra Elada alb si wenge 60W 3xE27 ERSTE EL0033965
SKU:
5949027079703
222,50 lei| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Wenge |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0033965 |
| Material | Metal, Sticla |
| Dulie | E27 |
Lustra LED Orion Chrome 30W, 4000K, 600x180mm, 110-240V 019-017-0030
SKU:
8680985552873
265,99 lei| Brand | HOROZ |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 30 W |
| Material | Acril, Aluminiu |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
LUSTRA LY ROSA 2 LY-3091 include taxa verde 0.6 lei fara tva
SKU:
5944009060717
203,00 lei| Pentru | Iluminare decorativa |
|---|---|
| Lungime | 390 mm |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Pendule & lustre |
LUSTRA LY ROSA 3 LY-3092 include taxa verde 0.60 lei fara tva
SKU:
5944009060724
283,00 lei| Pentru | Iluminare decorativa |
|---|---|
| Lungime | 390 mm |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Pendule & lustre |
Lustra suspendata 220V 2 inele 400+600mm aluminiu+crystal OVK-PL5241-600
SKU:
4000000541097
711,50 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | OVK-PL5241-600 |
| Material | Aluminiu |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Lustra suspendata 220V 3 cadre 200×400, 300×600, 400x800mm, alb/negru OVK-PL5105-40*80
SKU:
4000000541196
897,00 lei| Brand | |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 80 W |
| Cod produs | OVK-PL5105 |
| Material | Aluminiu, Acril |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 6400K |
Lustra suspendata 220V 400+600mm negru, aluminiu+silicon OVK-PL5243-600
SKU:
4000000541141
381,50 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | OVK-PL5243-600 |
| Material | Aluminiu, Silicon |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Lustra suspendata 220V 450mm auriu, aluminiu+silicon OVK-PL5203
SKU:
4000000541134
456,50 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 40 W |
| Cod produs | OVK-PL5203 |
| Material | Aluminiu, Silicon |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Lustra suspendata 220V dia 450mm negru/alb/gri, metal+acrylic OVK-PL5248-450
SKU:
4000000541110
368,00 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 30 W |
| Cod produs | OVK-PL5248-450 |
| Material | Metal, Acril |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Lustra suspendata 220V dia 600mm metal+acrylic OVK-PL5252-600
SKU:
4000000541158
387,50 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 35 W |
| Cod produs | OVK-PL5252-600 |
| Material | Metal, Acril |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 6400K |
Lustra suspendata 220V dia 600mm negru, aluminiu+silicon OVK-PL5245
SKU:
4000000541103
456,50 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 50 W |
| Cod produs | OVK-PL5245 |
| Material | Aluminiu, Silicon |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 2700K |
Lustra Tania crom si alb 60W 3xE27 ERSTE EL0023850
SKU:
5949027050191
189,00 lei| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Dimensiune | 400x400x280 mm |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0023850 |
| Material | Metal, Sticla |
| Dulie | E27 |
Lustra Tania Crom+Alb 1XE27 60W
SKU:
5949027065300
67,00 lei| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb, Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0028511 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
MAMUT GLUE HIGH TACK ALB 290ML
SKU:
8711595110907
32,50 lei| Greutate | 0.51 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Mamut |
| Gama | Bostik Mamut High Tack |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Alb |
| Volum | 290 ml |
Masina de spalat cu presiune 230V 1400W 110 bar 390L/H G-S390-1400R
SKU:
6425266382761
357,00 leiBUC| Putere | 1400 W |
|---|
MASINA DE TUNS GAZON DAC 100XLS 1000dac25a
SKU:
6424340886515
856,00 lei| Tip produs | Masina |
|---|---|
| Alimentare | Benzina |
| Alte caracteristici | Colectare Evacuare inspre spate |
| Culoare | Negru Portocaliu |
| Putere | 3.3 cp |
| Capacitate | 1 l |
| Greutate | 19.7 Kg |
| Tip roti | 4 roti |
| Capacitate cilindrica | 131 cm³ |
| Tip pornire | Automata |
| Latime taiere | 40 cm |
| Inaltime | 25 mm |
| Inaltime maxima taiere | 55 mm |
| Trepte de taiere | 4 |
| Volum | 45 l |
| Diametru roata fata | 15 cm |
| Diametru roata spate | 15 cm |
Masina de tuns iarba LM 1200, 1200W, 30litri, 3100 rtpm, latime de taiere 320mm, portocalie/negru EVOTOOLS
SKU:
5949094063568
343,50 lei| Brand | EVOTOOLS |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu/Negru |
| Tip produs | Masina de taiat iarba |
| Greutate | 9.5 Kg |
| Putere | 1200 W |
| Volum | 300 ml |
| Tensiune | 230 V |
MECANISM UNGHIULAR 4688000
SKU:
4006885468801
109,00 lei| Material | Plastic, Zinc turnat sub presiune |
|---|---|
| Greutate | 0,3 kg |
| Diametru | 36 mm |
| Lungime | 161 mm |
METYLAN NORMAL ADEZIV TAPET 125g 327833
SKU:
4015000095464
19,00 lei| Brand | Metylan |
|---|---|
| Cantitate | 125 g |
| Model | Normal |
| Utilizare | interior |
| Aplicabilitate | pe spatele tapetului, cu perie scurta (par artificial) |
MF0011-11171 CORP ILUM. IND.IP65 LED 60CM LUM.RECE 20W include taxa verde 1.30 lei fara TVA
SKU:
6421806116001
80,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Putere | 20W |
| Tensiune | 230V |
MF0011-11175 CORP ILUM. IND.IP65 LED 150CM LUM.RECE 50W include taxa verde 1.30 lei fara TVA
SKU:
6421806116025
177,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Putere | 50W |
| Tensiune | 230V |
MF0011-11180 CORP ILUM.IND.IP65 PT TUB. LED T8 1*60CM include taxa verde 1.30 lei fara TVA
SKU:
6421806114953
46,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 230V |
MF0011-11182 CORP ILUM. IND.IP65 PT.TUB LED T8 2X60 CM include taxa verde 1.30 lei fara TVA
SKU:
6421806114960
60,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 230V |
MF0011-11184 CORP ILUM. IND. IP65 PT. TUB LED T8 1X120CM include taxa verde 1.30 lei fara TVA
SKU:
6421806114977
66,00 lei| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Corp de iluminat pentru spatii cu umezeala |
| Pentru | Iluminat tehnic |
| Lungime | 1.270 mm |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Tensiune | 230 V |
| Greutate | 1,15 kg |










































