Catalog online
Kit Energy+ GRAPHITE 58GE132: baterie Li-Ion 4Ah 18V cu încărcător 2,3A
SKU:
5902062096159
501,50 lei
| Tip produs | Acumulator |
|---|---|
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate acumulator | 4 Ah |
KIT FURTUN PENTRU GRADINA SIMPLEFIT 12.5MM1/2*20M 8000993
SKU:
6426315001596
64,00 leiBUC
| Tip Produs | Furtun gradina |
|---|---|
| Brand | SIMPLEFIT |
Kit Rigola PP EASY 2 LN100 Hext 70 gratar OZ A15 1000x125x70(0881011)
SKU:
6426282039509
54,50 lei
| Material | Polipropilenă+Oțel zincat |
|---|---|
| U.M. | buc |
Kit Rigola PP EASY 2 LN100 Hext.70 gratar PP Negru A15 1000x125x70
SKU:
6424589099936
42,00 lei
| Material | Polipropilena |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru |
KIT VOPSIRE FINA 400W HVLP200 B&D BDHVLP200 include taxa verde 1.75 lei fara TVA
SKU:
5035048340790
333,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 220-240V |
KP0800 RINDEA 82MM 620W 2.6KG include taxa verde
SKU:
088381603928
792,50 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Model | KP0800 |
Lac 2 in 1 Savana pentru garduri si cabane Cires 2.5L
SKU:
5948596014429
167,00 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 2.5 L |
| Culoare | Cires |
Lac 2 in 1 Savana pentru garduri si cabane Mahon 2.5L
SKU:
5948596014436
167,00 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 2.5 L |
| Culoare | Mahon |
Lac 2 in 1 Savana pentru garduri si cabane Pin Antic 2.5L
SKU:
5948596014412
167,00 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 2.5 L |
| Culoare | Pin antic |
Lac 2 in 1 Savana pentru garduri si cabane Stejar 2.5L
SKU:
5948596014443
167,00 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 2.5 L |
| Culoare | Stejar |
Lac 2 in 1 Savana pentru garduri si cabane Teak 2.5L
SKU:
5948596014450
167,00 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 2.5 L |
| Culoare | Teak |
Lac 2 in 1 Savana pentru garduri si cabane Wenge 2.5L
SKU:
5948596014467
167,00 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 2.5 L |
| Culoare | Wenge |
LAC PT PIATRA IDEAL INCOLOR 0.75L
SKU:
5946046003269
36,00 lei
| Tip produs | Lac |
|---|---|
| Aplicabilitate | Beton, Lemn, Metal, Zidarie, Tencuiala |
| Culoare | Incolor |
LACAT ALAMA VERIGA LUNGA 30MM Y110B/30/147/1
SKU:
5052847099445
33,00 lei
| Material | Alama/Otel |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | auriu |
Lada frigorifica Candy CCHH 145, Clasa F, Capacitate 137 l, Termostat reglabil, L 63 cm, Alb
SKU:
8059019034973
1.203,50 lei
| Brand | CANDY |
|---|---|
| Tip produs | Lada frigorifica |
| Volum | 137 L |
| Capacitate congelare | 6.5 kg/24h |
| Dimensiuni | 85x63x55.5 cm |
| Culoare | Alb |
| Nivel zgomot | 39 dB |
| Consum energetic | 226 kWh/an |
| Greutate | 26 kg |














