Catalog online
- Nu poți să adaugi „Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAX 174 3884x1940 mm” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma BOND 1940 x 990 mm
SKU:
4000000545620
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | BOND |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Set Baza 2 usi cu Lavoar consola cm 75 (maner smile) si Oglinda cu Dulapior DX si iluminat led, 75cm 4405 + 4423d
SKU:
5945846081491
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza cu doua usi si lavoar ceramic, 75 cm, si Oglinda cu dulapior si spoturi LED
SKU:
5945846068577
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Bicicleta Camp XC4.2 29 inch Albastru Verde
SKU:
8680171976971
Bicicleta Camp XC4.2 29 inch Negru Rosu
SKU:
8680171976964
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX B52 1940 x 990 mm
SKU:
4000000539377
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX B52 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 16 1940 x 990 mm
SKU:
4000000527480
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 16 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma COPAC 1940 x 990 mm
SKU:
4000000542148
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | COPAC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N280 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525042
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N280 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N283 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525097
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N283 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma TIGER 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525240
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | TIGER |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Lada frigorifica Candy CCHH 145, Clasa F, Capacitate 137 l, Termostat reglabil, L 63 cm, Alb
SKU:
8059019034973
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 65 1940 mm x 990 mm
SKU:
4000000539575
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 65 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma DOOR 1940 x 990 mm
SKU:
4000000531180
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | DOOR |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 121 1940 x 990 mm
SKU:
4000000531159
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 121 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma TRES 1940 x 990 mm
SKU:
4000000529217
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | TRES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma LINEA 1940 x 990 mm
SKU:
4000000528951
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | LINEA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Boiler electric Ariston Lydos Plus 100L, 1800 W, Alb
SKU:
5414849776029
Set Baza Lisabona pe picioare 60cm 12040RB, 2 sertare cu Lavoar 61cm, Oglinda 210/el si Lampa 906024, FSC Mix
SKU:
5945846304491
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Panou de gard din teava amprentata Modern 1500 x 2000 mm
SKU:
4000000522379
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×2000 mm |
| Gama | MODERN |
| Material | Metal |
Set Baza 2 usi, 2 sertarec cu Lavoar dreptunghiular cm 80 504
SKU:
5945846036934
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Usa Interior Kalifornia Alb 800×2000 LR
SKU:
4000000566359
Usa Interior Kalifornia Alb 700×2000 LR
SKU:
4000000566342
Poarta pietonala din teava amprentata Modern 1000 x 2050 mm
SKU:
4000000522324
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1000×2050 mm |
| Gama | MODERN |
| Material | Metal |
| Tip cadru | Teava amprentata |
SET WC COMPACT 599 EASY 010+REZERVOR 3/5L + Capac Dur K102-028
SKU:
5902115727146
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |














