Catalog online
Gresie Onix White Mate 60×120 cm
SKU:
8445583441710
134,00 leiMP
| Gama | Onix |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Onix Pearl Mate 60×120 cm
SKU:
8445583441741
134,00 leiMP
| Gama | Onix |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Onix Cream Mate 60×120 cm
SKU:
8445583441727
134,00 leiMP
| Gama | Onix |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Adeziv flexibil int/ext 1980341 CERESIT CM25 25KG ALB
SKU:
5946043000483
134,00 lei
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 1.3-3.8 |
| Greutate | 25 |
CONTACTOR A9C20731 ICT 25A 1NO 230 240Vca 50HZ
SKU:
3606480088568
133,50 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9C20731 |
Robinet Comfort combinat 1/2″-1/2″, 035690699
SKU:
4021163158410
133,50 lei
| Brand | UNIPREST INSTAL |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Dispozitiv indoit tevi al,cu, 23/32, 18mm YT-21846
SKU:
5906083218460
132,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-21846 |
Piesa decorativa colectia Metal Net Grafito, 30×90 cm, cod A086, culoare Gri
SKU:
8432597566980
132,50 lei
| Gama | Metal |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Interior |
| Design | Romburi |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
TIGAIE DUBLA SCHMITTER GRILL NON STICK 36CM 343.36.T 53578
SKU:
5948736006222
132,00 lei
| Tip produs | Cu capac |
|---|---|
| Continut pachet | 1 x Tigaie dubla |
| Forma | Dreptunghi |
| Material corp | Aluminiu |
| Culoare | Negru |
| Diametru | 36 cm |
| Lungime | 36 cm |
| Latime | 25 cm |
Set furtun pentru gradina cellfast smart ats3, 1/2″, 20 m 13-190
SKU:
5901828859519
131,50 lei
| Brand | Cell-Fast |
|---|
Sindrila bituminoasa BituGlas Beta, verde – 3 mp/pch
SKU:
5945784002374
131,50 lei
| Culoare | Verde |
|---|---|
| Brand | Free Star |
Sindrila bituminoasa BituGlas Beta, maro – 3 mp/pch
SKU:
5945784007171
131,50 lei
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Brand | Free Star |
Presa pentru arcuri, 2 bucati, 82x370mm CR-V Yato YT-2544
SKU:
5906083925443
131,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2544 |
Gresie portelanata glazurata Excelsis, model marmura, alb 60×120 cm, finisaj lucios
SKU:
3800745354416
131,00 leiMP
| Tip produs | Gresie si faianta |
|---|---|
| Model | Gresie, Placa ceramica exterior |
| Gama | EXCELSIS |
| Utilizare | Exterior, Interior |
| Pentru | Baie, Camera de spalat rufe, Casa scarii, Coridor / hol, Spatiu comercial, Sufragerie, Toaleta oaspeti, Bucatarie |
| Material | Ceramica portelanata glazurata |
| Culoare | Alb |
| Aspect | Aspect de marmura, Aspect de piatra |
| Finisaj | Lucios |
| Dimensiune | 60 x 120 x 0.85 cm |
| Grosime | 0,85 cm |
| Anti-alunecare | R10 |
| Rezistent la inghet | Da |
| Potrivit pentru incalzire prin pardoseala | Da |
| Rectificata | Rectificat |
| Cantitate | 2 Bucati |
| MP/Cutie | 1,44 m2 |
| Greutate | 28,99 kg |
| Tara de origine | Bulgaria |
Ventilator turn, Negru, HB-5950
SKU:
6423808044252
130,50 lei
| Model | HB-5950NG |
|---|---|
| Greutate | 2.8 kg |
| Montaj | Stativ |
| Dimensiuni | 73.7 cm |
| Material | Plastic |
Vata minerala de sticla Isover Domo 10 MPS, 7500x1200x100mm
SKU:
5945780803620
130,50 lei
| Grosime | 100 mm |
|---|---|
| Model | Domo 10 |
| Material | fibre vata minerala de sticla |
| Dimensiuni | 7500×1200 mm |
| Culoare | Galben |
| Izolatie fonica | Da |
| Suprafata acoperita | 9 mp/rola |
| Utilizare | Mansarde, Pereti exteriori, Poduri |
Filtru cu reductor 25 cm3 + rezervor de ulei 15 cm3 Yato YT-2384
SKU:
5906083923845
130,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2384 |
Set pentru demontat geamuri auto Yato YT-0845
SKU:
5906083908453
130,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0845 |
Set chei tubulare pentru buson ulei Yato YT-0599
SKU:
5906083905995
130,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0599 |
Gresie Munich Sand Mat 60×120 cm, maro, finisaj mat, model marmura
SKU:
8445583229776
130,00 leiMP
| Gama | Munich |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Munich Pearl Mat 60×120 cm, crem, finisaj mat, model marmura
SKU:
8445583229769
130,00 leiMP
| Gama | Munich |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |














