Catalog online
673403 – Pistol Electric pentru Vopsit Sg 400/ V[MI]: 800; P[W]:400 include taxa verde
SKU:
5949034976194
239,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 220-240V |
672354 – SIFON STYRON 600-50 D[MM]: 50; H[MM]: 117 D[MM]: 50; H[MM]: 117
SKU:
5998607356505
23,50 lei
| Greutate | 0.22 |
|---|
SAVANA Vopsea Superlavabila Superalba Interior 15L
SKU:
6420319735013
452,00 lei
| Greutate | 24.40 |
|---|---|
| Tip produs | Vopsea lavabila |
| Brand | Savana |
| Gama | Superalba |
| Culoare | Alb |
| Volum | 15 L |
Amorsa perete PRIMER G JERRYCAN Mapei int/ext 5KG 020105
SKU:
8022452002564
112,00 lei
| U.M. | bid |
|---|---|
| Culoare | albastru deschis |
RULETA 8M STANLEY ST130457
SKU:
3253561304576
52,50 lei
| Material | Cauciuc/plastic |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | galben/negru |
SAVANA VOPSEA SUPERLAVABILA Ultrarezist INTERIOR 25L
SKU:
6420319147007
843,00 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Cantitate | 25l |
| Finisaj | mat |
Conductor MyF (4.0 ) / rosu /ml
SKU:
5944011006529
3,00 lei
| Material | Cupru+PVC |
|---|---|
| U.M. | ml |
| Culoare | rosu |
| Tensiune | 450/750 V |
GW48007 – DOZA DERIVATIE INCASTRATA TENCUIALA 294X152X70
SKU:
8011564016446
16,00 lei
| Greutate | 0.32 |
|---|---|
| Brand | Gewiss |
ERSTE-Lustra echipata RAMONA ( 1 x E27 ) 60W, cod: 2406/1, EL0028514 include taxa verde 1.50 lei fara TVA
SKU:
5949027065331
58,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
MF0011-54071 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUM.RECE 10W include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
6421806116872
54,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
FOARFECA TABLA TAIERE DREAPTA LUNGA 250MM STANLEY ST214566
SKU:
3253562145666
112,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | galben |
BATERIE ALGEO STATIVA PIPA LUNGA BAG4A
SKU:
5902194907972
222,50 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Algeo |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
BATERIE ALGEO STATIVA PIPA SCURTA BAG2AA
SKU:
5902194946018
203,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Algeo |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
BATERIE FERRO VASTO CADA-DUS-BVA11
SKU:
5901095645464
293,50 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
BATERIE FERRO VASTO PIPA LUNGA-BVA4
SKU:
5901095645501
176,50 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
BATERIE FERRO VASTO LAVOAR/BUCATARIE PERETE BVA3
SKU:
5901095645518
203,00 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
MF0012-03641 PRELUNGITOR 1xSHUKO PROF 3×1.5 MM 10 M include taxa verde 1.00 lei fara TVA
SKU:
6421806126611
96,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
MF0011-11186 CORP ILUM. IND.IP65 PT.TUB LED T8 2X120 CM include taxa verde 1.30 lei fara TVA
SKU:
6421806114984
90,50 lei
| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Corp de iluminat pentru spatii cu umezeala |
| Pentru | Iluminat tehnic |














