Catalog online
Gresie rectificata Ovation Beige 1197x597x8mm
SKU:
5903313337991
Gresie rectificata Calmness White 1197x597x8mm
SKU:
5903313356428
Gresie Calmness Black RECT. 1197x597x8mm
SKU:
5903313356381
Gresie Auric Graphite RECT. 1197x597x8mm
SKU:
5903313337199
| Gama | Auric |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Vata minerala KNAUF NB FIT PLUS L 100x600x1000 mm
SKU:
8600294027121
| Brand | Knauf |
|---|---|
| Dimensiuni | 1000x600x100 mm |
Set biti pentru alternator, 13 bucati CR-V 1/2″ Yato YT-0421
SKU:
5906083904219
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0421 |
Faianta Rhory White Brillo 5×25 cm, model ciment, finisaj lucios, alb
SKU:
8445583396553
Faianta Rhory Emerald Brillo 5×25 cm, model ciment, finisaj lucios, verde
SKU:
8445583396584
Faianta Rhory Aquamarine Brillo 5×25 cm, model ciment, finisaj lucios, albastru
SKU:
8445583396607
Piesa decorativa rectificata Essenza Leaves Waves Cream 3251, tip marmura, 30×60 cm, crem
SKU:
3800745325119
| Gama | ESSENZA |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie portelanata rectificata Toscana Perla, tip marmura, 75×150 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8429178305700
Gresie portelanata rectificata Toscana Gris, tip marmura, 75×150 cm, culoare gri inchis, finisaj mat
SKU:
8429178305724
| Gama | Toscana Gris |
|---|---|
| Brand | Halcon |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.12 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 75×150 cm |
| Latime | 75 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Toscana Greige, tip marmura, 75×150 cm, culoare greige, finisaj mat
SKU:
8429178305717
Gresie portelanata rectificata Tempo Ash, tip marmura, 75×150 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8429178305571
Gresie portelanata rectificata Naos Blanco, tip marmura, 75×150 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
8429178305687
Gresie portelanata rectificata Aura canvas, tip marmura, 75×150 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8429178305656
Vata minerala ISOVER PLE 100 1000x600x100 mm
SKU:
5945780817439
| Brand | Isover |
|---|---|
| Dimensiuni | 1000x600x100 mm |
Gresie rectificata Neosimple Light 119.7×59.7 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5903313359450
| Gama | Neosimple |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Neosimple Cream 119.7×59.7 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5903313359436
| Gama | Neosimple |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
OSKAR GRUND LEMN APA 2.5L
SKU:
5946062014980














