Catalog online
Europubela, 240 litri, galbena
SKU:
6423997384061
| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Galben |
| Greutate | 11 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 73.8 x 58 x 100 cm |
| Capacitate | 240 L |
Europubela, 240 litri, neagra
SKU:
6423997384016
| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 11 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 73.8 x 58 x 100 cm |
| Capacitate | 240 L |
Europubela, 240 litri, verde
SKU:
6423997384023
| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Verde |
| Greutate | 11 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 73.8 x 58 x 100 |
| Capacitate | 240 L |
FAIANTA 3467 EXCELSIS WHITE 244×744 / R 1.10mp/cut
SKU:
3800745346718
| Tip produs | Gresie si faianta |
|---|---|
| Model | Faianta |
| Gama | EXCELSIS |
| Utilizare | Interior |
| Pentru | Baie, Camera de spalat rufe, Casa scarii, Coridor / hol, Spatiu comercial, Sufragerie, Toaleta oaspeti, Bucatarie |
| Material | Ceramica glazurata |
| Culoare | Alb |
| Aspect | Aspect de marmura, Aspect de piatra |
| Finisaj | Lucios |
| Dimensiune | 24.4 x 74.4 x 0.9 cm |
| Grosime | 0,9 cm |
| Rezistent la inghet | Nu |
| Potrivit pentru incalzire prin pardoseala | Nu |
| Rectificata | Rectificat |
| Cantitate | 6 Bucati |
| MP/Cutie | 1,089 m2 |
| Greutate | 16,498 kg |
| Tara de origine | Bulgaria |
FAIANTA 3468 EXCELSIS WAVES WHITE 244×744 / R 1.10mp/cut
SKU:
3800745346817
| Tip produs | Gresie si faianta |
|---|---|
| Model | Faianta |
| Gama | EXCELSIS |
| Utilizare | Interior |
| Pentru | Baie, Camera de spalat rufe, Casa scarii, Coridor / hol, Spatiu comercial, Sufragerie, Toaleta oaspeti, Bucatarie |
| Material | Ceramica glazurata |
| Culoare | Alb |
| Aspect | Aspect de marmura, Aspect de piatra |
| Finisaj | Lucios |
| Dimensiune | 24.4 x 74.4 x 0.9 cm |
| Grosime | 0,9 cm |
| Rezistent la inghet | Nu |
| Potrivit pentru incalzire prin pardoseala | Nu |
| Rectificata | Rectificat |
| Cantitate | 6 Bucati |
| MP/Cutie | 1,089 m2 |
| Greutate | 16,498 kg |
| Tara de origine | Bulgaria |
Farfurie intinsa Opal, 26.5 cm, model Buline
SKU:
6264266910006
Fier de calcat Retro Hausberg HB-7817NG, 1000-1200W, talpa aluminiu ceramic, negru
SKU:
6423808068142
FIER DE CALCAT VERTICAL HB7901NG include taxa verde 1.50 lei fara tva/buc
SKU:
6423808067862
Fierăstrău electric pe acumulator Ruris DAC 2524E, 20V, 25 cm, portocaliu, cu acumulator
SKU:
6424340609824
Fierăstrău manual pentru metal TOPEX, 300 mm
SKU:
5902062103277
Fierbator apa Samus Prestige 1.7L 2200W inox
SKU:
6425053006252
Filtru anticalcar pentru centrala 1/2″ ER-WDW12
SKU:
6421000040744
| Tip produs | Filtru apa |
|---|---|
| Cod produs | ER-WDW12 |
| Brand | Everpro |
Filtru antimagnetita capac plastic 3/4″ MA-FHP34
SKU:
6421000040775
| Tip produs | Filtru apa |
|---|---|
| Cod produs | MA-FHP34 |
| Brand | Everpro |
Filtru apa triplu Ermetiq (Everline) EWF-3F11/10, cu carbune/bumbac/sita 3×1″x10″
SKU:
6421000000311
| Tip produs | Filtru apa |
|---|---|
| Cod produs | EWF-3F11/10 |
| Brand | Everpro |














