Catalog online
BATERIE INSTANT AQUAFIX CU FURTUN FLEXIBIL 8001945 include taxa verde
SKU:
6426315004894
168,50 leiBUC
OALA CU CAPAC 5.5 LITRI, STICLA+FIER+LEMN A16058
SKU:
2015518160588
168,00 lei
| Material | Sticla termorezistenta |
|---|---|
| Capacitate | 5.5 l |
NV-CORP CIL INCASTRAT EL 4X18W NV-4101.22418 EL0035679 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027083519
167,50 lei
| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Corp de iluminat cu grilaj |
| Pentru | Iluminat tehnic |
| Lungime | 595 mm |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Tensiune | 220/240 V |
| Greutate | 3,5 kg |
NV-CORP CIL APARENT EL 4X18W,NV-4101.21418 EL0035676 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027083489
167,50 lei
| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Corp de iluminat cu grilaj |
| Pentru | Iluminat tehnic |
| Lungime | 612 mm |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Tensiune | 220/240 V |
| Greutate | 3,5 kg |
Plita cu inductie Samus PSVFI-11BG2, 2000W, negru
SKU:
6425053020647
167,00 lei
| Dimensiuni | 288 x 355 x 62 mm (LxAxH) |
|---|---|
| Greutate bruta | 5,4 kg |
| Greutate neta | 4,8 kg |
Lac 2 in 1 Savana pentru garduri si cabane Wenge 2.5L
SKU:
5948596014467
167,00 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 2.5 L |
| Culoare | Wenge |
Lac 2 in 1 Savana pentru garduri si cabane Teak 2.5L
SKU:
5948596014450
167,00 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 2.5 L |
| Culoare | Teak |
Lac 2 in 1 Savana pentru garduri si cabane Stejar 2.5L
SKU:
5948596014443
167,00 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 2.5 L |
| Culoare | Stejar |
Lac 2 in 1 Savana pentru garduri si cabane Pin Antic 2.5L
SKU:
5948596014412
167,00 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 2.5 L |
| Culoare | Pin antic |
Lac 2 in 1 Savana pentru garduri si cabane Mahon 2.5L
SKU:
5948596014436
167,00 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 2.5 L |
| Culoare | Mahon |
Lac 2 in 1 Savana pentru garduri si cabane Cires 2.5L
SKU:
5948596014429
167,00 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 2.5 L |
| Culoare | Cires |
Ventilator cu picior, 40cm, 45W, SF43BK/EPSF-45W
SKU:
5999084960445
166,50 lei
| Model | SF43 BK |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 40 m3h |
| Greutate | 3.3 kg |
| Montaj | Stativ |
| Dimensiuni | 60x60x120 cm |
| Material | Plastic |
Sina perdea aluminiu LM alb lucios 400 cm cu 2 canale și accesorii
SKU:
5949127005862
165,50 lei
| Material | Aluminiu |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb lucios |
Contactor A9C22722 ICT 20A 2NO 230-240Vca 50Hz montaj tablou electric plastic
SKU:
3606480097072
165,50 lei
| Tip produs | Contactor |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Montaj | Clema |
Set 8 chei tubulare de impact HEX 1/2″ Yato YT-1066
SKU:
5906083910661
165,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1066 |
Teava PP-R/FIBRA D63 – 4000 mm
SKU:
6426227000144
164,00 lei
| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D63 – 4000 mm |
Furtun gradina profesional 20m 3/4″ Verto 15G823
SKU:
5902062039392
164,00 lei
| Brand | Verto |
|---|---|
| Cod produs | 15G823 |
Set chei impact, 8 bucati, M5-M18 1/2″ CrMo Yato YT-1069
SKU:
5906083910692
163,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1069 |
TAPET 25334 ALTAGAMMA 2023
SKU:
8018436253343
Prețul inițial a fost: 203,00 lei.162,40 leiPrețul curent este: 162,40 lei.
| Brand | AXELEN |
|---|
Tapet geometric Altagamma Living cod 25332, 10 x 0.53 m
SKU:
8018436253329
Prețul inițial a fost: 203,00 lei.162,40 leiPrețul curent este: 162,40 lei.
| Brand | AXELEN |
|---|














