Catalog online
FOLIE EXTRA SWS,INTERIOR 70mmx30ml 145964
SKU:
5411183161498
187,00 lei| Tip produs | Banda de etansare |
|---|---|
| Utilizare | Etansare, Izolare |
| Latime | 70 mm |
| Lungime | 30 m |
| Aplicabilitate | Ciment, Zidarie |
| Alte caracteristici | Cu durata lunga de viata, Extrem de rezistent, Rezistent la umiditate |
| Pentru | Cadru fereastra/ cadru usa |
Baterie bucatarie teava 90° Ermetiq, finisaj CROM ER-A209
SKU:
6421000033036
187,00 lei| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie bucatarie |
| Cod produs | ER-A209 |
| Brand | Everpro |
MULTIMETRU DIGITAL SMA SMART 2 include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
5999084960780
186,00 lei| Brand | Home |
|---|---|
| Model | SMA SMART 2 |
| Dimensiuni | 67 x 133 x 18 |
Ventilator 100LD Diametru 100MM cu jaluzele automate si panou frontal Vents
SKU:
4824032109182
186,00 lei| Model | 100 LD K L |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 88 m3/h |
| Greutate | 0.6 kg |
| Montaj | Perete, Tavan |
| Dimensiuni | 152x120x126 mm |
| Material | Plastic |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Manhattan Midnight, model marmura, 120×260 cm, culoare negru, finisaj lucios
SKU:
4000000560210
185,99 lei| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon Marfil |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Manhattan Ocean, model marmura, 120×260 cm, culoare albastru, finisaj lucios
SKU:
4000000560227
185,99 lei| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon Marfil |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Usa soba, cu cenusar, model Palmier, neagra, 21.5×23.5 cm
SKU:
4000000192442
182,50 lei| Cod produs | 660382 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Treapta Travertin 150 x 33 x 2 mm
SKU:
4000000564843
182,50 leiBUC| Gama | Travertin |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | MESTA |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 150×33 cm |
| Tip produs | Treapta |
| Grosime | 2 cm |
Plafoniera Interior LED Erste Radiance 24W 1680lm 4000k EL0060120 Culoare Maro si Alb Transparent
SKU:
5949027122805
182,50 lei| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb, Transparent |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera LED cu telecomanda 20W-40W VT-8405
SKU:
3800157656566
182,50 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W, 20 W |
| Cod produs | VT-8405 |
| Material | Metal, Plastic |
Gresie Supreme White, model decor, 60×120 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745640359
181,50 leiMP| Gama | Supreme White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Onice Beige 6407, model decor, 60×120 cm, bej, finisaj lucios
SKU:
3800745640755
181,50 leiMP| Gama | Onice Beige |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Pistol pentru vopsit cu rezervor de plastic 0.1L Yato YT-2357
SKU:
5906083923579
181,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2357 |
Ventilator cu picior si telecomanda, 40cm, Alb, DA-1611
SKU:
5902628214614
180,50 lei| Model | DA-1611 |
|---|---|
| Greutate | 5 kg |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |
Vopsea magic efect Paint royal blue 0.9L
SKU:
730957277087
180,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Paint Dune cool vanilla dream 0.9L
SKU:
730957276868
180,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Paint Dune cool pearl 0.9L
SKU:
730957277056
180,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
VOPSEA MAGIC EFECT PAINT DUNE COOL NOBLE GRAY 0.9L
SKU:
730957276486
180,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
VOPSEA MAGIC EFECT PAINT DUNE AURII GOLDEN FLAME 0.9L
SKU:
730957277049
180,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
VOPSEA MAGIC EFECT PAINT DUNE ARGINTIU SILVER SAND 0.9L
SKU:
730957276844
180,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune urban grey 18 0.9L
SKU:
789554779784
180,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune sapphire sky 15 0.9L
SKU:
789554779753
180,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune ivory 11 0.9L
SKU:
789554779715
180,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune electric blue 27 0.9L
SKU:
789554779999
180,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune color 17 0.9L
SKU:
789554779777
180,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Mov |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune chrystal lagoon 13 0.9L
SKU:
789554779739
180,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune blue diamond 14 0.9L
SKU:
789554779746
180,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |







































