Catalog online
Plafoniera LED cu telecomanda 20W-40W VT-8401
SKU:
3800157656542
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W, 20 W |
| Cod produs | VT-8401 |
| Material | Metal, Plastic |
DEN BIT STYRO FIX Adeziv pentru polistiren 10KG
SKU:
5948966012352
| Brand | Den Braven |
|---|---|
| Model | DenBit Styro Fix |
| Utilizare | lipirea placilor de polistiren, a panourilor din mai multe straturi; lipirea vatei minerale, a altor materiale termoizolante; lipirea cartonului bituminat pe suprafetele din beton si pentru lipirea cartonului bituminat pe carton bituminat; hidroizolarea partilor subterane ale cladirilor; casnica / industriala |
| Material | pasta bituminoasa cu cauciuc sintetic |
| Culoare | negru |
FOLIE EXTRA SWS,INTERIOR 70mmx30ml 145964
SKU:
5411183161498
Ventilator 100LD Diametru 100MM cu jaluzele automate si panou frontal Vents
SKU:
4824032109182
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Manhattan Midnight, model marmura, 120×260 cm, culoare negru, finisaj lucios
SKU:
4000000560210
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon Marfil |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Manhattan Ocean, model marmura, 120×260 cm, culoare albastru, finisaj lucios
SKU:
4000000560227
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon Marfil |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Usa soba cu cenusar, model Struguri, 275×255 mm, fonta nichelata
SKU:
5949094035053
Usa soba, cu cenusar, model Palmier, neagra, 21.5×23.5 cm
SKU:
4000000192442
| Cod produs | 660382 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Treapta Travertin 150 x 33 x 2 mm
SKU:
4000000564843
Plafoniera Interior LED Erste Radiance 24W 1680lm 4000k EL0060120 Culoare Maro si Alb Transparent
SKU:
5949027122805
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb, Transparent |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera LED cu telecomanda 20W-40W VT-8405
SKU:
3800157656566
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W, 20 W |
| Cod produs | VT-8405 |
| Material | Metal, Plastic |
Pistol pentru vopsit cu rezervor de plastic 0.1L Yato YT-2357
SKU:
5906083923579
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2357 |
Vopsea magic efect Paint royal blue 0.9L
SKU:
730957277087
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Paint Dune cool vanilla dream 0.9L
SKU:
730957276868
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Paint Dune cool pearl 0.9L
SKU:
730957277056
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
VOPSEA MAGIC EFECT PAINT DUNE COOL NOBLE GRAY 0.9L
SKU:
730957276486
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
VOPSEA MAGIC EFECT PAINT DUNE AURII GOLDEN FLAME 0.9L
SKU:
730957277049
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
VOPSEA MAGIC EFECT PAINT DUNE ARGINTIU SILVER SAND 0.9L
SKU:
730957276844
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune urban grey 18 0.9L
SKU:
789554779784
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune sapphire sky 15 0.9L
SKU:
789554779753
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |














