Catalog online
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma MAX 33 1500 x 1940 mm
SKU:
4000000539483
1.930,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | MAX 33 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma TOMIS 1500×1940 mm
SKU:
4000000551645
2.050,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | TOMIS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 4 mm |
Canapea extensibila Zenia, catifea verde TAP.189/negru
SKU:
5901477296147
2.078,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Canapea |
| Cod produs | ZENIAVZ |
| Culoare | Verde |
| Lungime | 141 cm |
| Latime | 90 cm |
| Inaltime | 81 cm |
| Material | Catifea |
Canapea extensibila Zenia gri TAP.137/negru
SKU:
5901477296130
2.078,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Canapea |
| Cod produs | ZENIASZ |
| Culoare | Gri |
| Lungime | 141 cm |
| Latime | 90 cm |
| Inaltime | 81 cm |
| Material | Textil |
Centrala Termica Condens Motan 050 28 C34GV28-PV1 +Kit 60/100 Condens 71mm71221 include taxa verde
SKU:
5944017002013
3.045,00 leiBUC| Tip Produs | Centrala termica |
|---|---|
| Brand | MOTAN |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma VITRALIU 3000×1940 mm
SKU:
4000000525202
3.100,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | VITRALIU |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma N283 3000×1940 mm
SKU:
4000000525103
3.100,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | N283 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma N342 3000×1940 mm
SKU:
4000000527046
3.100,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | N342 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma N219 3000×1940 mm
SKU:
4000000527206
3.100,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | N219 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma LINEA 3000×1940 mm
SKU:
4000000529002
3.100,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | LINEA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma TRES 3000×1940 mm
SKU:
4000000529231
3.100,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | TRES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma PALM 3000×1940 mm
SKU:
4000000529224
3.100,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | PALM |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 3D 3000×1940 mm
SKU:
4000000531258
3.100,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | 3D |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma SEED 3000×1940 mm
SKU:
4000000531265
3.100,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | SEED |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma GEOMETRIC 3000×1940 mm
SKU:
4000000524953
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | GEOMETRIC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma N330 3000×1940 mm
SKU:
4000000526414
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | N330 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma F158 3000×1940 mm
SKU:
4000000526605
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | F158 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma N256 3000×1940 mm
SKU:
4000000526995
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | N256 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma N368 3000×1940 mm
SKU:
4000000527091
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | N368 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 14 3000×1940 mm
SKU:
4000000526742
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX 14 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma N265 3000×1940 mm
SKU:
4000000526841
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | N265 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 13 3000×1940 mm
SKU:
4000000526797
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX 13 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma N267 3000×1940 mm
SKU:
4000000526940
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | N267 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 24 3000×1940 mm
SKU:
4000000526469
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX 24 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma ELEGANT 3000×1940 mm
SKU:
4000000527794
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | ELEGANT |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 61 3000×1940 mm
SKU:
4000000527640
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX 61 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma A12 3000×1940 mm
SKU:
4000000527749
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | A12 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma F130 3000×1940 mm
SKU:
4000000527893
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | F130 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 30 3000 mm x 1940 mm
SKU:
4000000527541
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX 30 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma STARS 3000×1940 mm
SKU:
4000000527947
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | STARS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 50 3000×1940 mm
SKU:
4000000527596
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX 50 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma INDIA 3000×1940 mm
SKU:
4000000529033
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | INDIA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma FADED 3000×1940 mm
SKU:
4000000529026
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | FADED |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma Max Circles 3000×1940 mm
SKU:
4000000533603
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | Circles |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 77 3000 mm x 990 mm
SKU:
4000000539353
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX 77 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 55 3000 mm x 990 mm
SKU:
4000000539452
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX 55 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX CM1 3000 mm x 990 mm
SKU:
4000000539551
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | CM 1 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 65 3000 mm x 1940 mm
SKU:
4000000539605
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX 65 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma ARBORE 3000×1940 mm
SKU:
4000000544968
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | ARBORE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |


































