Catalog online
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, clinker, caramiziu, interior, 5 kg
SKU:
5946043003767
38,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Cheie reglabila pentru tevi tip ”G”, 300mm LT55082
SKU:
6421948550824
38,50 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT55082 |
Glet de nivelare Primus GLI 49, pe baza de ipsos, interior, 20 kg
SKU:
5945770007529
37,99 lei| Brand | Primus |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Tip produs | Glet |
| Greutate | 20 kg |
| Aderenta finala (Nmmp) | 0.18 |
| Temperatura de lucru (grade C) | 30-May |
| Utilizare | pe beton, pentru interior, rezidentiala – industriala, suprafete gletuite cu glet pe baza de ciment sau ipsos, tencuieli |
| Consum (Kg/mp) | 1.1 |
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, gri, interior, 5 kg
SKU:
5946043003729
36,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, alb, interior, 5 kg
SKU:
5946043003712
36,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, crem, melba, interior / exterior, 2kg
SKU:
9000100602884
34,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Bronzalchid 3 in 1 Rost Albastru 0.75L
SKU:
6420319001156
33,50 lei| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.75 L |
| Culoare | Albastru |
PARCHET LAMINAT 6MM ASPENDOS AC3 3.2532mp/cut
SKU:
8698555012511
32,50 leiMP| Brand | Terraclick |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Material | MDF |
| Grosime | 6 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 31 |
Adeziv gresie si faianta Primus Micro, alb, pentru interior, 25 kg
SKU:
5945770007536
32,49 lei| Brand | Primus |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Adeziv |
| Greutate | 25 kg |
| Aderenta finala (Nmmp) | 0.5 |
| Temperatura de lucru (grade C) | 30-May |
| Utilizare | beton, Interior, pe sapa de ciment, placi de gips-carton, rezidentiala – industriala, tencuieli |
| Consum (Kg/mp) | 2.5-5 |
Surubelnita flexibila cu crichet, 7 bituri LT65046
SKU:
6421948650463
32,00 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT65046 |
Demaror PSBC300-2-35, pentru motocositoarea Ruris BC300
SKU:
6424340224553
31,00 lei| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, mov, lila, interior / exterior, 2 kg
SKU:
9000101106565
31,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Cheie cu lant pentru filtru de ulei 150mm 6″ Topex 37D204
SKU:
5902062230379
30,50 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 37D204 |


































