Catalog online
Plasa Umbrire Opacitate 90% – 1.5x100m
SKU:
6424167005885
6,80 leiML
| Brand | Dakota |
|---|---|
| Lungime rola(m) | 100 |
| Latime(m) | 1.5 |
Conector cu filet intern reductor 3/4″ – 1″, card LT36640
SKU:
6421948366401
6,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|
Banda fibra sticla pentru rigips 45 mm x 20M LUMYTOOLS LT07710
SKU:
6421948077109
6,00 lei
| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
Conector cu filet intern reductor 1/2″ – 3/4″, card LT36630
SKU:
6421948366302
5,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|
BANDA IZOLATOARE 19M GALBEN-VERDE LOH A-EV (12582)
SKU:
5948668012582
5,20 lei
| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Culoare | verde-galben |
| Latime | 19mm |
| Lungime | 19m |
| Material | folie PVC moale |
BANDA IZOLATOARE 19M ALBASTRU LOH A (12612)-EV
SKU:
5948668012612
5,20 lei
| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Culoare | albastru |
| Latime | 19mm |
| Lungime | 19m |
| Material | folie PVC moale |
Terminatie stanga/dreapta 609 pin plin Esquero
SKU:
4000000378426
5,20 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Pin plin |
| Tip | Terminatie stanga/dreapta |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 609 |
Colt exterior 609 pin plin Esquero
SKU:
4000000378334
5,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Pin plin |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 609 |
Mufa redusa cupru D 22×15/INT-EXT
SKU:
4000000501893
4,50 lei
| Brand | Melinda Steel |
|---|---|
| Dimensiune | 22×15/INT-EXT |
Mufa redusa cupru D 18×15/INT-INT
SKU:
4000000501855
4,50 lei
| Brand | Melinda Steel |
|---|---|
| Dimensiune | 18×15/INT-INT |














