Catalog online
- Nu poți să adaugi „Balansoar verde cu alb 3 persoane cu copertina LIVIA GREEN” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Gresie Odessa Beige ODS02, antiderapanta, pentru exterior, model piatra, 45×45 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
8961273962007
Faianta portelanata Star tip piatra, 30×60 cm, culoare alba
SKU:
8435259992653
Faianta Himalaya Blanco (GPR) 17X52 1.16mp/cut
SKU:
8435259995609
Faianta RV Avaris Grafito 10X50 0.76mp/cut
SKU:
8424925976805
Gresie portelenata maro KEROS BRONX CUERO model marmorat 33.3×33.3 cm
SKU:
8432597546487
| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta bej deschis BRONX CUERO model marmorat 25×50 cm
SKU:
8432597546326
Gresie portelenata gri deschis KEROS BRONX model marmorat 33.3×33.3 cm
SKU:
8432597546524
| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Glisiere pe bile cu amortizor EVERPRO
SKU:
6421000037539
Aspersor cu impuls din plastic Flo 89261
SKU:
5906083892615
Tablou electric aparent, Easy 9 Schneider
SKU:
3606480768385
Set dus crom Ego N150B FERRO
SKU:
5902194947893
56H813 Invertor sudura 230V 200A
SKU:
5902062046222
Maner sertar 160 mm HILL EVERPRO EC-Z160Q
SKU:
6421000039601
Burghiu beton SDS+ 10×110 mm P-29418
SKU:
4000000430148














