Catalog online
Faianta Larisa Blue 5749, tip marmura, 20×30 cm, albastru
SKU:
3800745574913
55,99 leiMP
| Gama | LARISA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Dimensiune | 20×30 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta gri ABITARE 5967 model Ciment 25×40 cm
SKU:
3800745596717
55,50 leiMP
| Gama | Abitare |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Ciment |
| Pentru | |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata 6271 Debris Light Beige, 33.3×33.3 cm, culoare bej deschis, finisaj mat
SKU:
3800745627114
55,00 leiMP
| Gama | Debris |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Himalaya Marron (GPR) 17X52 1.16mp/cut
SKU:
8435259938453
54,50 leiMP
| Gama | Himalaya |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 17×52 cm |
| Latime | 17 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta bej deschis JULY CREMA model marmorat 25×40 cm
SKU:
8432597518613
54,50 leiMP
| Gama | JULY |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Living, Hol |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Dispozitiv pentru taiere tevi, 3-32mm, Topex 34D033
SKU:
5902062340337
54,50 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 34D033 |
| Culoare | Portocaliu |
Lant Oregon pentru motoferestrau 450mm; pas: 3/8-1.3 – 673639
SKU:
5949034978167
54,00 lei
| Brand | Evotools |
|---|
Gresie Marbella Beige 7390, tip marmura, 34×34 cm, bej
SKU:
3800745739015
53,99 leiMP
| Gama | MARBELLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Sufragerie, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.85 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 34×34 cm |
| Latime | 34 cm |
| Lungime | 34 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gyros Beige 7315, tip marmura, 34×34 cm, bej
SKU:
3800745731514
53,99 leiMP
| Gama | GYROS |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Sufragerie, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.85 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 34×34 cm |
| Latime | 34 cm |
| Lungime | 34 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Monoporosa Wavy Gloss White 1174, tip monocolor, 15×15 cm, alb
SKU:
3800745117417
53,99 leiMP
| Gama | WHITE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15×15 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 15 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Marbella 5.8 Mm Beige 4572, tip marmura, 20×25 cm, bej
SKU:
3800745457216
53,99 leiMP
| Gama | MARBELLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.65 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20×25 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Pavaj relief cu sanfren 5cm Elpreco, crem sahara
SKU:
4000000506614
53,50 leiMP
| Brand | Elpreco |
|---|---|
| Culoare | Crem |
Gresie Umbria tip monocolor, 7333 33,3×33,3 cm, culoare negru
SKU:
3800745733310
53,50 leiMP
| Gama | Umbria |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Lilly tip monocolor, 4851 25×50 cm, culoare crem
SKU:
3800745485110
53,50 leiMP
| Gama | Lilly |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Pereti |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Tester tensiune auto bipolar, 750mm, 220-400V Topex 39D070
SKU:
5902062051257
51,50 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 39D070 |
Faianta bej deschis BRONX CUERO model marmorat 25×50 cm
SKU:
8432597546326
51,00 leiMP
| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Ghiveci decorativ de flori, rotund, antracit, sandy dbsp300-s433
SKU:
5905197974002
50,50 lei
| Brand | Prosperplast |
|---|
Adeziv BAUMACOL FLEXUNI 25KG BAUMIT
SKU:
5945752001743
50,50 lei
| Brand | Baumit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 3 |
| Greutate | 25 |
Corp de iluminat incastrat LED 4x9W 595×595 mm NV-4101.49 NOVELITE EL0030618
SKU:
5949027068004
49,50 lei
| Brand | novelite |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Greutate | 2.07 kg |
| Dimensiune | 600x600x55 mm |
| Putere | 4×9 W |
| Cod produs | EL0030618 |
| Temperatura | Lumina rece |
Gresie Kumsal Light Multi KUM1, model piatra, 45×45 cm, finisaj mat
SKU:
8688853211517
49,00 leiMP
| Gama | Kumsal |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Ghiveci decorativ de flori, rotund, cafeniu, 29.7×33 cm, sandy dbso300-7529U
SKU:
5905197973951
49,00 lei
| Brand | Prosperplast |
|---|
Prelata multifunctionala 4x6m, 85 g/m? Topex 79R363
SKU:
5902062793638
49,00 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 79R363 |
Faianta Himalaya Blanco (GPR) 17X52 1.16mp/cut
SKU:
8435259995609
48,50 leiMP
| Gama | Himalaya |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 17×52 cm |
| Latime | 17 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Tip produs | Gresie |














