Catalog online
Mini Drujba Micul Fermier MF-DA1001-G01 20V 1.5Ah 6″/8″ cu Acumulator
SKU:
6426910040976
Trimmer electric DEDRA DED8696, 350W, 22cm, gri, sistem TAP & GO, ergonomic
SKU:
5902628869609
| Tip produs | Coasa electrica |
|---|---|
| Alimentare | La retea |
| Tip motor | Electric |
| Tip pornire | Manuala |
| Alte caracteristici | Maner ergonomic |
| Continut pachet | 1 x Motocoasa |
| Culoare | Gri |
| Putere | 350 W |
| Tensiune | 230 V |
| Nivel zgomot | 85 dB |
| Viteză maximă | 12000 |
| Latime taiere | 220 mm |
| Tip baterie | Fara acumulator |
| Lungime | 1800 mm |
| Latime | 220 mm |
| Inaltime | 1000 mm |
| Greutate | 1.3 Kg |
| Tip maner | Bucla |
| Viteza rotatie in gol | 12000 |
Plintă PVC VOX ESPUMO 203 gri cald 240x8x1.6 cm pentru interior umed
SKU:
5905952286678
Baterie alcalină Varta High Energy 9V 1 buc 6LR61 albastru argintiu
SKU:
4008496559862
Motocultor DeToolz DZ-MT1009-G01 8.5CP 212CC 4T benzina 100cm latime taiere
SKU:
6426910042604
| Cod produs | DZ-MT1009-G01 |
|---|---|
| Brand | DeToolz |
| Capacitate cilindrica | 212 CC |
| Greutate neta | 75 kg |
| Tip motor | 4T, monocilindru, OHV răcit cu aer |
| Alimentare | Benzina |
| Dimensiune | 83 x 48 x 70 cm |
| Capacitate rezervor ulei | 0.6 L |
| Capacitate rezervor combustibil | 3.6L |
| Putere | 8.5CP |
| Latime taiere | 1000mm |
| Pornire | La sfoara(manual) |
| Nivel zgomot | 103dB(A) |
| Trepte viteza | 2 inainte 1 inapoi |
| Adancime de lucru | 340mm |
| Tip produs | Motocultoare / Motosape / Accesorii DeToolz |
Sera polietilena Micul Fermier GF-2044 4x2x2m verde cu fereastra si plasa insecte
SKU:
6426910021869
Friteuza cu aer cald Daewoo DAF2000, 1500W, 3.6L, touchscreen, crem
SKU:
7132894687128
Cheie multifunctionala 8in1 pentru instalatii sanitare, aluminiu, 256 mm, anti-alunecare
SKU:
6426449022696
Cheie multifunctionala 16in1 pentru instalatii sanitare, aluminiu, rosu, 300mm
SKU:
6426449022818
Motocositoare Micul Fermier 4.76CP 52cc Benzina Verde cu 10 accesorii
SKU:
6426910037488
SIKASEAL 173 Adeziv Etanșant Bitum 300ml pentru Acoperișuri
SKU:
7612895932620
| Tip produs | Adeziv, Material de etansare, Material de umplere |
|---|---|
| Model | Adeziv special, Masa de etansare |
| Alte caracteristici | Adeziv, Fara contractare, Fara expandare ulterioara, Fara plastifianti si fara solventi de taiere, Fara solventi, Flexibil la temperaturi scazute, Format dintr-o singura componenta, Forma foarte stabila, Forta adeziva ridicata, Pregatit pentru utilizare, Protectie impotriva umiditatii, Rezistent la intemperii, Usor de prelucrat, Umplerea fisurilor in zona de colt, Rezistent la radiatii UV, Rezistent la umiditate |
| Cantitate | 300 ml |
| Pentru | Acoperis, Acoperis plat |
| Utilizare | Etansare, Izolare, Montare, Spacluire, Umplere |
| Culoare | Negru |
Bocanci de protecție Jena S3, marime 40, piele neagră, imblăniți, lamelă metalică
SKU:
8591806234871
Fier de calcat Retro Hausberg HB-7817NG, 1000-1200W, talpa aluminiu ceramic, negru
SKU:
6423808068142
Cartus antibacterian AquaPur 11” filtrare apă 0,01-0,10 microni plastic
SKU:
5948784020188
Chit de rosturi Sika Ceram Clean Grout Silver 2kg, pentru placi ceramice
SKU:
7612895781136
| Tip produs | Mortar |
|---|---|
| Model | Mortar de ciment, Mortar de rosturi |
| Utilizare | Chituire, Completare |
| Pentru | Ceramica, Ceramica portelanata in masa, Piatra naturala |
| Culoare | Gri |
| Latime rost | 8 mm |
| Cantitate | 2 kg |
| Circulabil dupa aprox. | 24 h |
| Alte caracteristici | Cu intarire rapida, Permeabil la apa, Poate fi corectat, Protectie imbunatatita impotriva anumitor microorganisme/mucegaiuri, Rezistent la abraziune, Stabil, Stabil la intemperii, Suprafata fina |
Plafoniera LED Blaze 32W 39cm 2240lm 3000-6000K cu telecomandă, Erste
SKU:
5949027130077
| Tip produs | Plafoniera |
|---|---|
| Utilizare | Interior |
| Pentru | Bucatarie Living Dormitor Camera copilului Hol Birou |
| Forma | Rotund |
| Culoare | Alb Negru Auriu |
| Clasa energetica | Clasa G |
| Alimentare | La retea |
| Baterii necesare | Nu |
| Diametru | 39 cm |
| Inaltime | 8 cm |
| Lungime cablu | 0 m |
| Latime | 390 mm |
| Adancime | 80 mm |
| Greutate | 1 Kg |
| Tensiune | 220 – 240 V |
| Putere max. per bec | 32 W |
| Clasa | IP 20 |
| Montaj | Tavan |
| Numar surse de iluminat | 1 |














