Catalog online
Gresie Mossa Honey 600x110x8mm
SKU:
5903313360982
Gresie rectificata 3514 Tilia Natural 60×120 cm, model lemn, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745351415
Gresie rectificata 3515 Tilia Beige 60×120 cm, model lemn, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745351514
Gresie rectificata 3516 Tilia Brown 60×120 cm, model lemn, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745351613
Gresie rectificata 3517 Tilia Structure Natural 60×120 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745351712
Gresie rectificata Tilia Structure Beige 3518, 60×120 cm, model lemn, bej, finisaj mat
SKU:
3800745351811
Gresie rectificata Tilia Structure Brown 3519, 60×120 cm, rectificata, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
3800745351910
Gresie rectificata Sagano Almond Dark Line 904916 60×120 cm, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
8698541074714
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Lemn |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Grosime | 9 mm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificare | Da |
Gresie rectificata Color Bone Line, 60×120 cm, 92492011, model lemn, bej, finisaj mat
SKU:
8698541075711
| Gama | Color |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie rectificata Color White Line, 60×120 cm, 92492311, model lemn, alb, finisaj mat
SKU:
8698541075773
| Gama | Color |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Panou SPC Perete 506 Sugar Oak 965x2800x3mm
SKU:
4000000582120
| Gama | Sugar |
|---|---|
| Culoare | Maro deschis |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Lemn |
Faianta tip lemn Lucia Light 5592, 20×50 cm, Crem
SKU:
3800745559217
Faianta Lucia Brown 4923, tip lemn, 20×50 cm, maro
SKU:
3800745492316
Faianta Lucia Light 4924, tip lemn, 20×50 cm, bej
SKU:
3800745492415














