Catalog online
Gresie Mania tip monocolor, 9398 33,3×33,3 cm, culoare negru
SKU:
3800745939811
| Gama | MANIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta tip marmura cu aspect tridimensional Celine Beige 4696, 30×60 cm, Crem
SKU:
380074546915
Gresie portelanata Nordicwood Grey tip lemn, finisaj mat, 15×90 cm, culoare gri
SKU:
8691273075905
Gresie SG Marcela 1. 60×120 cm, albastru, finisaj mat
SKU:
8681575080363
Gresie Ethera Beige tip piatra, 6217 45×45 cm, culoare bej
SKU:
3800745621716
Gresie Tahiti tip relief, 8310 33,3×33,3 cm, culoare bej
SKU:
3800745831016
| Gama | Tahiti |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Relief |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta bej TIBETSTONE TBT02 model Monocolor 25×75 cm
SKU:
8691273007333
Gresie Unique Blanco 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991380243
| Gama | Unique |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta gri SELENA 5471 model marmura 25×50 cm
SKU:
3800745547115
Parchet varioclic premium medium FETHIYE 10 mm PM-685
SKU:
6426947065508
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1287 x 157.5 mm |
| Cod produs | PM-685 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Parchet laminat Krono Original 10 mm K057 Modera Plus, Yenice Oak, clasa 32 AC4
SKU:
8680734031383
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K057 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Gresie Rectificata Helios 1 45×45 cm model marmura
SKU:
8697497111511
Gresie Egeo Gris 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991430948
| Gama | Egeo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Ohio Gold 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991465179
| Gama | Ohio |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata maro SPARTA 9294 model piatra 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745929416
| Gama | SPARTA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Parchet AGT Bella Neo 31 8mm AC3 PRK112 4v Lotus
SKU:
8681311327707
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK112 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 AC3 |
Gresie Aura White, model ciment, 40×40 cm, Alb
SKU:
8697497130703
Gresie alba AVENUE 9473 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745947311
Gresie Legend Taupe, model ciment, 8587, 33,3×33,3 cm, finisaj mat, culoare maro
SKU:
3800745858716
| Gama | Legend Taupe |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Parchet Natural 10mm Lefkas Oak FN009 32 AC4 1.533mp/cut
SKU:
8696681022640
| Brand | Floorpan |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1205 x 159 mm |
| Cod produs | FN009 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Gresie Classic Carrara Gold SP CLA20, model marmura, 30×60 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
8698853175819
| Gama | CARRARA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb-Gold |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta bej COSMOS 5615 model Textil 25×40 cm
SKU:
3800745561517
Parchet laminat Krono Original 8 mm 4376 Kronostep, Pinia Grizzly, clasa 32 AC4
SKU:
5907555419248
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 4376 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Natura Line 32 AC4 8mm PRK503 4v Volga
SKU:
8681311248002
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK503 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Triciclu electric RDB X-Klass4 Green, 3500W, fara permis, 25 km/h
Triciclu electric RDB MINI Grey, fara permis, 800W, 25km/h
Triciclu electric RDB MAX-Klass Green, acoperis inchis, fara permis, 2000W, 25km/h
Triciclu electric RDB MAX-Klass Blue, acoperis inchis, fara permis, 2000W, 25km/h
Triciclu electric RDB A-Klass, fara permis 25km/h, 800W, Baterie 60V 20Ah
CENTRALA TERMICA CLAS ONE 30 + KIT EVACUARE 3302124+3318073 include taxa verde 21 lei fara tva
SKU:
3234090881257
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma TOMIS 3884×1940 mm
SKU:
4000000551607
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | TOMIS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 4 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAX 33 3884 mm x 1940 mm
SKU:
4000000539513
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAX 33 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |














