Catalog online
- Nu poți să adaugi „Gresie Ayrona Acero 33x33 cm, model ciment, finisaj mat, gri” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
DANKE 10 EMAIL USCARE RAP ROSU INCHIS 0.75L
SKU:
5946062001577
29,50 lei
| Greutate | 0.82 |
|---|---|
| Tip produs | |
| Brand | Danke |
| Culoare | Rosu inchis |
| Volum | 0,75 L |
DANKE 13 EMAIL USCARE RAP GRI METAL 0.75L
SKU:
5946062001669
29,50 lei
| Greutate | 0.80 |
|---|---|
| Brand | Danke |
| Tip produs |
BATERIE BUCATARIE STATIVA SMILE BSM4
SKU:
5901095609190
132,50 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Smile |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 MAHON INCHIS 2.5L
SKU:
5946062009696
156,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior; pentru lemn |
Kit Rigola PP EASY 2 LN100 Hext 70 gratar OZ A15 1000x125x70(0881011)
SKU:
6426282039509
54,50 lei
| Material | Polipropilenă+Oțel zincat |
|---|---|
| U.M. | buc |
GW20572 – INTRERUPATOR SIMPLU 16A, MODULAR, 1M, ALB, LED/ include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
4000000383802
25,50 lei
| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW20572 |
| Montaj | incastrat |
| Culoare | alb |
| Material | plastic |
MF0012-04821 INTRERUPATOR MODULAR CAP SCARA ALB1003 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806123139
7,30 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
DANKE 10 EMAIL USCARE RAP ROSU INCHIS 4L
SKU:
5946062011439
130,00 lei
| Brand | Danke |
|---|---|
| Culoare | rosu |
| Aplicabilitate | pensula / pulverizare / trafalet |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
OSKAR AQUA LAC PIN 2.5L
SKU:
5946062014270
172,50 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior, pentru protectia si finisarea decorativa a lemnului |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 INCOLOR 2.5L
SKU:
5946062002482
156,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 TEAK AFRICAN 2.5L
SKU:
5946062009702
156,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior; pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 STEJAR 2.5L
SKU:
5946062015130
156,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 CASTAN 2.5L
SKU:
5946062015055
156,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
BATERIE STATIVA SPALATOR ZUMBA CROM/NEGRU PIPA ELASTICA BZA4B
SKU:
5902194955089
263,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru/argintiu |
BATERIE PERETE DUS BZI77
SKU:
5902194971225
284,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Zicco |
| Montaj | de perete |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
CONTOR PE SINA DIN DIGITAL 4 MODULE 1X100A MF0028-02806 include taxa verde 0.15 lei fara TVA
SKU:
6421806273537
119,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
GV2ME07AP- DISJUNCTOR MOTOR SIGURANTA 1.6-2.5A include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
3606489607654
140,50 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Tip produs | disjunctor |
GV2ME08AP- DISJUNCTOR MOTOR SIGURANTA 2.5-4A include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
3606489607661
165,50 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Tip produs | disjunctor |
GV2ME10AP- DISJUNCTOR MOTOR SIGURANTA 4-6.3A include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
3606489607678
146,00 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Tip produs | disjunctor |
GV2ME14AP- DISJUNCTOR MOTOR SIGURANTA 6-10A include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
3606489607685
170,50 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Tip produs | disjunctor |
CONTACTOR A9C20842 ICT 40A 2NO 220 240Vca 50HZ
SKU:
3606480088605
276,00 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9C20842 |
050331/050191 – HELIUM- PRIZA MOBILA ALBA/ include taxa verde 0.07 lei fara tva
SKU:
4000000274001
18,50 lei
| Brand | Legrand |
|---|
PKF32F435 – Soclu priza inclinata PK surub include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
4000000537700
69,00 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | PKF32F435 |
| Montaj | incastrat |
Senzor Miscare Incastrat 230V incl taxa verde 0.15 lei fara TVA 360 1000W ALB IP20 (1042886) 10-501 00-5491
SKU:
5205014053195
43,00 lei
| Brand | Adeleq |
|---|
MF0011-42118 CORP FELINAR PORTABIL+AVARIE LED 6W include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
6421806113550
68,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Putere | 6W |
| Tensiune | 3.7V |
721101 – INTRERUPATOR SIMPLU 10AX termin aut ALB include taxa verde 0.08 lei fara TVA
SKU:
3414972041690
22,50 lei
| Material | plastic |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
721105 – INTRERUPATOR DUBLU 10AX ,TERMIN AUTO ALB include taxa verde 0.08 lei fara TVA
SKU:
3414972040365
28,50 lei
| Material | plastic |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
GW21579 – INTRERUPATOR CAP CRUCE 16A,MODULAR,1M,NEGRU include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
4000000496670
32,00 lei
| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW21579 |
| Montaj | incastrat |
| Culoare | negru |
| Material | plastic |
| Greutate | 0.03 |
MF0012-85760 INTRERUPATOR SIMPLU PT.GRI/IP54 ELEGANT include taxa verde 0.17 lei fara TVA
SKU:
6421806120626
15,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
BANDA MASCARE UV EXTERIOR 17M*2600MM TRANSPARENT 4411-00000-00
SKU:
4042448479228
68,00 lei
| Brand | tesa |
|---|---|
| Lungime | 17 |
| Utilizare | casnica / industriala; exterior |
Adaptor Legrand 4 prize, alb/gri, 3680W, IP20
SKU:
3245060506506
38,00 lei
| Brand | Legrand |
|---|---|
| Tensiune | 220 – 240 |
| Putere | 3680 |
| Grad de protectie | IP20 |
| Dimensiuni | 96 x 74.5 x 35 |
| Greutate | 104.5 |
| Numar prize | 4 |
NUFAR Desfundat Tevi și Chiuvete 1L – Agent Curățare Eficient, Gata de Utilizare
SKU:
5946035075130
24,50 lei
| Tip produs | Agent anticoroziune |
|---|---|
| Utilizare | Curatare |
| Pentru | Chiuveta, Tevi |
Pendul Rabalux Ghita E27 2x20W 120cm alb/negru metal/plastic pentru interior
SKU:
5996595720292
346,00 lei
| Bec inclus | Nu |
|---|---|
| Tipul duliei | E27 |
| Numar surse de iluminat | 2 |
| Putere max. per bec | 20 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material corp | Metal |
| Utilizare | Iluminare decorativa |
| Inaltime | 1.200 mm |
| Latime | 210 mm |
| Adancime | 210 mm |
| Diametru | 150 mm |
| Gama | Rabalux 72029 |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Pendule & lustre |
| Cod produs | 72029 |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 CIRES JAPONEZ 0.75L
SKU:
5946062015086
51,50 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Cantitate | 0.75 L |
| Aspect | lucios |
| Mod de ambalare | cutie metal |
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | pentru lemn |
| Necesita grunduire prealabila | nu |
| Rezistenta la umezeala | da |
| Temperatura de lucru (grade C) | min. 5 |
| Alte caracteristici | rezistent la intemperii si la actiunea apei; rezistenta la UV |
| Timp de uscare | 12 |
| Culoare | cires japonez |














