Catalog online
Cleste pentru sigurante, priza exterioara, 180mm TOPEX 32D306
SKU:
5902062323064
26,50 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 32D306 |
| Culoare | Negru |
Menghina de banc pentru modelism 75mmTOPEX 07A307
SKU:
5902062043863
96,50 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 07A307 |
| Culoare | Galben |
Gresie rectificata K94702 Stone Mood Porphyry Beige, 60×60 cm, model piatra, culoare bej, finisaj mat
SKU:
8011373652705
147,00 leiMP
| Gama | Stone |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | Kai |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Rectificata Helios 1 45×45 cm model marmura
SKU:
8697497111511
59,00 leiMP
| Gama | Helios |
|---|---|
| Culoare | Alb-Auriu |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie SG Marcela 1. 60×120 cm, albastru, finisaj mat
SKU:
8681575080363
69,00 leiMP
| Gama | SG Marcela |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Terasa, Living, Bucatarie, Baie, Piscina |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Triciclu electric RDB X-Klass4 Green, 3500W, fara permis, 25 km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 278.5×106.5×132 cm |
| Greutate | 199 kg |
| Putere motor | 3500 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 32 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 50 km |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 628 kg |
| Frane fata | Hidraulica pe disc |
| Dimensiuni roti | 2.5 – 3 |
| Culoare | Verde |
Triciclu electric RDB MINI Grey, fara permis, 800W, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 154x75x108 cm |
| Greutate | 86 kg |
| Putere motor | 800 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 45 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 60V |
| Greutate maxima suportata | 276 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 3.00-8 |
| Culoare | Gri |
Triciclu electric RDB MAX-Klass Green, acoperis inchis, fara permis, 2000W, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 270x100x175 cm |
| Greutate | 280 kg |
| Putere motor | 1500 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 32 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 40 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 450 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 2.5 – 3 |
| Culoare | Verde |
Triciclu electric RDB MAX-Klass Blue, acoperis inchis, fara permis, 2000W, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 270x100x175 cm |
| Greutate | 280 kg |
| Putere motor | 1500 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 32 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 40 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 450 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 2.5 – 3 |
| Culoare | Albastru |
Triciclu electric RDB A-Klass, fara permis 25km/h, 800W, Baterie 60V 20Ah
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 150x69x111 cm |
| Greutate | 74 kg |
| Putere motor | 800 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 50 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 60V |
| Greutate maxima suportata | 180 kg |
| Frane fata | Disc |
| Dimensiuni roti | 10 x 3 |
| Culoare | Negru |
Aspirator pentru Cenusa 1018 EPTO 680146
SKU:
5949094040415
249,00 lei
| Cod produs | 680146 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Set Baza seria 754 – 60cm sertare bambus cu Lavoar 60cm 18701
SKU:
5423093179028
Prețul inițial a fost: 948,50 lei.853,65 leiPrețul curent este: 853,65 lei.
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza Seria S008/009 60cm ARL LV Colora 19120 cu Lavoar Colora 60cm 19121
SKU:
6423093191204
Prețul inițial a fost: 727,00 lei.654,30 leiPrețul curent este: 654,30 lei.
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Gresie Classic Carrara Gold SP CLA20, model marmura, 30×60 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
8698853175819
39,99 leiMP
| Gama | CARRARA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb-Gold |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Aura White, model ciment, 40×40 cm, Alb
SKU:
8697497130703
46,00 leiMP
| Gama | AURA |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.77 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 40×40 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Gresie |
Hota BEKO CFB6310W, 125 MC/H, 108 W, 3 trepte de viteza, 1 motor, alb
SKU:
8690842106750
347,00 lei
| Brand | BEKO |
|---|---|
| Tip produs | Hota |
| Debit aer absorbit | 125 mc |
| Culoare | Alb |
| Putere | 108 W |
| Dimensiuni | 59.8x47x7.6 cm |
| Greutate | 4.6 kg |
Parchet Natural 10mm Lefkas Oak FN009 32 AC4 1.533mp/cut
SKU:
8696681022640
41,99 leiMP
| Brand | Floorpan |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1205 x 159 mm |
| Cod produs | FN009 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Natura Line 32 AC4 8mm PRK503 4v Volga
SKU:
8681311248002
35,99 leiMP
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK503 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Bella Neo 31 8mm AC3 PRK112 4v Lotus
SKU:
8681311327707
47,50 leiMP
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK112 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 AC3 |
Parchet laminat Krono Original 10 mm K057 Modera Plus, Yenice Oak, clasa 32 AC4
SKU:
8680734031383
59,50 leiMP
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K057 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Gresie portelanata rectificata Tempo Cotton, tip marmura, 75×150 cm, culoare crem, finisaj mat
SKU:
8429178305595
145,00 leiMP
| Gama | Tempo Cotton |
|---|---|
| Brand | Halcon |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.12 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 75×150 cm |
| Latime | 75 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Concrete Grey (REC) 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8436559880022
79,50 leiMP
| Gama | Concrete |
|---|---|
| Brand | New Tiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Bucatarie, Baie, Terasa |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Binissalem Abu Crema Int&Out (REC) 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8436559889121
79,50 leiMP
| Gama | Binissalem Avu |
|---|---|
| Brand | New Tiles |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Coridor, Dormitor, Hol, Living, Sufragerie, Terasa |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Nordic Brown 9771, tip piatra, 30×60 cm, maro
SKU:
3800745977110
80,00 leiMP
| Gama | NORDIC |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior, Gradina, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Dispozitiv cu incarcare solara de exterior pentru combaterea animalelor salbatice/rozatoarelor/pasarilor – 678841
SKU:
5949094026594
137,50 lei
| Brand | Evotools |
|---|
BCA Prefab 620x200x240mm
SKU:
4000000280033
999,00 lei
| Brand | Prefab |
|---|---|
| Dimensiuni | 620x200x240mm |
| MC/PALET | 2.23 |
Tapet clasic Gala P S20526-2, 10 m x 0.53 m, gri
SKU:
8681601042914
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
TAPET P S20502-6 53cm*10mt YASHAM
SKU:
8681601041955
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet vintage Charm P S21530-4, 10 m x 0.53 m, bej
SKU:
8681601051664
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
TAPET P S9518-2 53cm*10mt YASHAM
SKU:
8681601033806
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Gresie SG Lagom Gra, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8681575068330
86,50 leiMP
| Gama | SG Lagom Gra |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Arme, dimensiune 60×120 cm, tip ciment, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8681575065148
86,50 leiMP
| Gama | SG Arme |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Dormitor, Sufragerie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Bianco Dolomiti, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
8681575065469
96,00 leiMP
| Gama | SG Bioanco Dolomiti |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata District Grey 6151, tip ciment, 60×120 cm, culoare gri
SKU:
3800745615111
111,99 leiMP
| Gama | District |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Chateau Beige 6130, tip lemn, 60×120 cm, culoare bej
SKU:
3800745613018
96,49 leiMP
| Gama | Chateau |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma F120 1940 x 990 mm
SKU:
4000000527831
1.250,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | F120 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Parchet LVT Progressive House Darin, 1220 x 200 mm, grosime 4.4 mm, culoare Crem
SKU:
4605151140474
83,50 leiMP
| Brand | tarkett |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1220 x 200 mm |
| Cod produs | Darin |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 |














