Catalog online
- Nu poți să adaugi cantitatea „Piesa decorativa rectificata Tempera Leaves Brown 2979, tip marmura, 48.8x74.4 cm, maro” în coș deoarece stocul este insuficient (0.07 rămase).
Piesa decorativa Celine Waves Blue 2880, 30×60 cm, Albastru
SKU:
3800745288018
Piesa decorativa Cigar Aqua, model monocolor, 2739, 2×50 cm, culoare verde
SKU:
3800745273717
| Gama | Cigar Aqua |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 2×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Colorline, model monocolor, 2651-0097, 50 x 25 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005081829
| Gama | COLORLINE |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Corona Art Decor 4769, 25,5×75,5 cm, Gri
SKU:
3800745476910
| Gama | Corona |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Geometric |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Dec Cubik Crema, model mozaic, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562906
Piesa decorativa Dec Cubik Onix, model mozaic, A071, 25×75 cm, culoare gri, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597563026
Piesa decorativa Dec Cubik Travertin, model mozaic, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562968
Piesa decorativa Dec Dune Crema, model marmura, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562937
Piesa decorativa Dec Dune Statuario, model marmura, A071, 25×75 cm, culoare alb, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562845
Piesa decorativa Dec Dune Travertin, model marmura, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562999
Piesa decorativa Delphi Art, model marmura, 4860, 25×50 cm, culoare alb
SKU:
3800745486018
| Gama | Delphi Art |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Delphi Stars, model mozaic, 4858, 25×50 cm, culoare alb
SKU:
3800745493115
Piesa decorativa Elada Mosaic White, 30×30, alba, tip mozaic, cod 2900
SKU:
3800745290011
| Gama | Elada |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Mozaic |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Elada Mosaic White, 30×30, alba, tip mozaic, cod 2901
SKU:
3800745290110
| Gama | Elada |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Mozaic |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Elada Zig Zag, 20×50 cm, alba, tip mozaic, cod 4670
SKU:
3800745467017
Folie de acoperire cu banda adeziva, diverse dimensiuni, LT07746, LT07748, LT07750, LT07752
SKU:
6421948077529
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT07746, LT07748, LT07750, LT07752 |
Piesa decorativa faianta alb / gri Livorno Cubik Gris, model marmura 25×50 cm
SKU:
8432597547248
Folie de protectie, diverse dimensiuni, LT07660, LT07664, LT07668, LT07670, LT07672
SKU:
6421948076720
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT07660, LT07664, LT07668, LT07670, LT07672 |
Piesa decorativa faianta gri Keros Padova Line Gris model dungi 25×50 cm
SKU:
8432597549204
Piesa decorativa Hojas Onix, cod A071, 25×75 cm, culoare Alb
SKU:
8432597563057
Piesa decorativa Izola Tulip, model flori, 2715, 5×50 cm, culoare verde
SKU:
3800745271553
| Gama | Izola Tulip |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 5×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Izola Tulip, model flori, 2717, 5×50 cm, culoare Roz
SKU:
3800745271751
| Gama | Izola Tulip |
|---|---|
| Culoare | Roz |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 5×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Jasper Print Brown 25?40, design geometric, culoare maro, cod 4683
SKU:
3800745468311
Piesa decorativa Jasper Print Grey 25?40, design geometric, culoare gri, cod 4682
SKU:
3800745468212
Piesa decorativa May Marengo, cod K080, 3×25 cm, culoare Maro
SKU:
8432597521057
| Gama | May |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 3×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Murcia, model marmura, 2797, 6×25 cm, culoare bej
SKU:
3800745279719
| Gama | Murcia |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Franghie 14 mm albastru VORMANN 106103 014AL
SKU:
5949004613708
Piesa decorativa Panama Limex Beige, 25×40 cm, 1806
SKU:
3800745180619
| Gama | PANAMA |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Pastel, model flori, 2662, 6×25 cm, culoare gri
SKU:
3800745266214
| Gama | Pastel |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Pastel, model flori, 2665, 6×25 cm, culoare bej
SKU:
3800745266511
| Gama | Pastel |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa reliefata Celine Decor Waves Beige 2879, 30×60 cm, Bej
SKU:
3800745287912
Piesa decorativa Statuario, model marmura, 2651-0106, 50 x 25 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
5945005083052
| Gama | Statuario |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Suite Blanco, model dungi, M078, 20×50 cm, culoare alb, finisaj lucios, 1,01 mp/cutie
SKU:
8432597118081
Piesa decorativa Tessile Cubik Beige, cod A029, 25×50 CM culoare Bej
SKU:
8432597551726














