Catalog online
BOILER IS-SWING 50 / IS-VBO 50 include taxa verde 5 lei fara tva
SKU:
8028693866132
662,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Gama | Isea Swing |
| Montaj | vertical |
| Lungime | 43.8cm |
| Latime | 43.8cm |
BOILER PRO1 R 100 VTD 1.8K EU 3201915 include taxa verde 17 lei fara tva
SKU:
5414849787018
840,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
Boiler termoelectric cu serpentina dreapta Tesy BiLight GCVSR 1004420 B11 TSR, 2000 W, 100 l, 0.8 Mpa, 18 mm
SKU:
3800879119950
1.017,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 32 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | La retea |
| Tensiune | 230 V |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 44×46.7×98.5 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 100 L |
| Suprafata montare | Perete |
Boiler termoelectric cu serpentina Ferroli Calypso 100 VEMT, 100 l, 1500 W, 0.8 Mpa
SKU:
6938771375154
815,00 lei
| Tip produs | Boiler termoelectric |
|---|---|
| Greutate | 30kg |
| Inaltime | 99 cm |
| Diametru | 438 mm |
Boiler termoelectric cu serpentina Ferroli Power Thermo 80V, 1500 W, 80 L
SKU:
6938771375147
752,00 lei
| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 20.6 Kg |
| Inaltime | 75.5 cm |
| Diametru | 438 mm |
Bordura fronton – 312 mm RAL 3011
SKU:
6426282560102
44,50 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru | 312 |
| Lungime | 2 |
| Grosime | 0.4 |
Bordura fronton – 312 mm RAL 8017
SKU:
6426282560263
44,50 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru | 312 |
| Lungime | 2 |
| Grosime | 0.4 |
Bordura la perete – 208 mm RAL 3011
SKU:
6426282561451
31,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru | 208 |
| Lungime | 2 |
| Grosime | 0.4 |
Bordura la perete – 208 mm RAL 8017
SKU:
6426282561611
29,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru | 208 |
| Lungime | 2 |
| Grosime | 0.4 |
Boxa portabilă Samus karaoke 8″ (300W) + microfon (fără fir
SKU:
6425053011218
345,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Caracteristici cheie | Microfon Tuner radio |
| Functii | Functie inregistrare, Karaoke, MP3 Player |
| Conectivitate | AUX, Bluetooth, Cititor carduri, USB |
| Autonomie acumulator | 4h |
| Capacitate acumulator | 4400 mAh |
| Tensiune | 220 V |
| Numar difuzoare | 1 |
| Putere | 300 w |
| Latime | 210 mm |
| Adancime | 230 mm |
| Inaltime | 430 mm |
| Greutate | 4 kg |
| Continut pachet | 1 x Boxa, 1 x Microfon fara fir, 1 x Telecomanda |
BRAD ARTIFICIAL DE CRACIUN VERDE CLASIC ROBEN TOYS 180CM
SKU:
5902634920066
291,00 lei
| Tip produs | Brad |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Material | PVC |
| Brand | Roben Toys |
| Pentru | Interior |
| Inaltime | 180 cm |
Broasca 85 butuc 4 chei 16.5 manere bronz EVP-SM85C/NI
SKU:
6421000036020
85,00 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Broasca |
| Cod produs | EVP-SM85C/NI |
| Brand | Everpro |
BROASCA INGROPATA 43X90MM, PFV GALBEN FARA CS YALE AHY1SGB
SKU:
5945405013598
61,00 lei
| Greutate | 0.50 |
|---|---|
| Brand | Yale |
Broasca ingropata Yale 43x54mm alb pentru usi din lemn cu cilindru profil european
SKU:
5945405013574
55,50 lei
| Tip produs | Incuietoare |
|---|---|
| Model | Broasca ingropata |
| Pentru | Cilindru profil european, Usi din lemn |
Broască îngropată Yale 43x90mm alb pentru uși din lemn, 1 punct de închidere
SKU:
5945405013567
65,00 lei
| Tip produs | Incuietoare |
|---|---|
| Model | Broasca ingropata |
| Pentru | Usi din lemn |
| Inaltime broasca | 161 mm |














