Catalog online
Adeziv pentru gresie si faianta SIKAHOME interior 25KG
SKU:
7612895125404
25,00 lei
| Brand | Sika |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 45420 |
| Greutate | 25 |
Banda adeziva mascare flexibila 30M x 48 mm LUMYTOOLS LT07730
SKU:
6421948077307
25,00 lei
| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
Robinet coltar 1/2″x3/4″ cu actionare tip ventil si maneta metalica Ferro Z1234G
SKU:
5901095659935
25,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Cod produs | Z1234G |
Cleste seger pentru sigurante 180mm Topex 32D308
SKU:
5902062323088
25,00 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 32D308 |
Cheie tubulara hexagonala 3/4″ 25mm Yato YT-1306
SKU:
5906083913068
25,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1306 |
Prelungitor pentru antrenor 1/2″ 254mm Yato YT-1248
SKU:
5906083912481
25,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1248 |
Cheie tubulara de impact HEXA adanca 1/2″ 18mm Yato YT-1038
SKU:
5906083910388
25,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1038 |
Ochelari de lucru, CE, lentile tratate LT74505
SKU:
6421948745053
25,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74505 |
Folie de protectie, diverse dimensiuni, LT07660, LT07664, LT07668, LT07670, LT07672
SKU:
6421948076720
25,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT07660, LT07664, LT07668, LT07670, LT07672 |
Gletul Meseriasului ADEPLAST 20KG
SKU:
5945762000767
24,99 lei
| Brand | Adeplast |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 1 |
| Greutate | 20 |
Aroxol lichid insecticid instant 400 ml pentru gandaci, purici si capuse
SKU:
5946004011718
24,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
SIKASEAL 173 Adeziv Etanșant Bitum 300ml pentru Acoperișuri
SKU:
7612895932620
24,50 lei
| Tip produs | Adeziv, Material de etansare, Material de umplere |
|---|---|
| Model | Adeziv special, Masa de etansare |
| Alte caracteristici | Adeziv, Fara contractare, Fara expandare ulterioara, Fara plastifianti si fara solventi de taiere, Fara solventi, Flexibil la temperaturi scazute, Format dintr-o singura componenta, Forma foarte stabila, Forta adeziva ridicata, Pregatit pentru utilizare, Protectie impotriva umiditatii, Rezistent la intemperii, Usor de prelucrat, Umplerea fisurilor in zona de colt, Rezistent la radiatii UV, Rezistent la umiditate |
| Cantitate | 300 ml |
| Pentru | Acoperis, Acoperis plat |
| Utilizare | Etansare, Izolare, Montare, Spacluire, Umplere |
| Culoare | Negru |
Cot WC 90° A90-90 110/135 mm Alb
SKU:
8594045931846
24,50 lei
| Tip produs | Teava racord |
|---|---|
| Model | Manson de etansare |
| Utilizare | Racord WC |
| Pentru | Toaleta oaspeti |
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Functii | Cu cot |
| Inaltime | 250 mm |
| Diametru | 110 mm, 135 mm |
Cheie inelara cotita Topex 35D813 16×17 mm otel crom-vanadiu 250 mm
SKU:
5902062044396
24,50 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Utilizare | hobby |
| Lungime | 250mm |
| Dimensiune | 17mm |














