Catalog online
Gresie 3693 Riverstone Mix 30×60 cm, model piatra, mix
SKU:
3800745369311
61,49 leiMP| Culoare | Mix |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie 3694 Riverstone Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745369410
61,49 leiMP| Culoare | Gri |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie 3562 Revoque Natural 30×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745356212
63,50 leiMP| Culoare | Natur |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie 3564 Revoque Light Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745356410
63,50 leiMP| Culoare | Gri |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie 3565 Revoque Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745356519
63,50 leiMP| Culoare | Gri |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata 3599 Urbana Beige 60×60 cm, model piatra, bej
SKU:
3800745359916
78,50 leiMP| Culoare | Bej |
|---|---|
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Buc/Cutie | 3 |
| Greutate | 20 kg |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata 3600 Urbana Grey 60×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745360011
78,50 leiMP| Culoare | Gri |
|---|---|
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Buc/Cutie | 3 |
| Greutate | 20 kg |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata 3601 Urbana Natural 60×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745360110
78,50 leiMP| Culoare | Natur |
|---|---|
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Buc/Cutie | 3 |
| Greutate | 20 kg |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata K8K0P2 Everscape 60×60 cm Fossil Grey RT 20mm
SKU:
8011373650053
150,00 leiMP| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Gresie |
| Lungime | 60 cm |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Utilizare | Comercial, Rezidential |
| Latime | 60 cm |
| Grosime | 20 mm |
| Gama | Everscape |
| Aplicabilitate | Gradina#Terasa |
| Design | Ciment |
| Mp/Cutie | 0.73 |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Exterior |
| Rectificata | Da |
Gresie rectificata KAV002 Everscape Enis Ivory 60×60 cm
SKU:
8011373668355
150,00 leiMP| Culoare | Crem |
|---|---|
| Tip produs | Gresie |
| Lungime | 60 cm |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Utilizare | Comercial, Rezidential |
| Latime | 60 cm |
| Grosime | 20 mm |
| Gama | Everscape |
| Aplicabilitate | Gradina#Terasa |
| Design | Ciment |
| Mp/Cutie | 0.73 |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Exterior |
| Rectificata | Da |
Gresie Helios Rec 1. 60×60 1.81mp/cut
SKU:
8684430016088
69,50 leiMP| Gama | Helios |
|---|---|
| Culoare | Alb-Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Marvy Mat Rec 1. 60×60 1.81mp/cut
SKU:
8684430016309
65,49 leiMP| Gama | Marvy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Sempre Junior Bianca Rec 1. 60×60
SKU:
8697497147275
71,49 leiMP| Gama | Sempre |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living, Terasa |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Sg Rasa Beige 1. 60x60x2 0.73mp/cut
SKU:
8681575032829
130,00 leiMP| Gama | Rasa |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Sg Ark Silver Rec 1. 60x60x0.7cm 1.81mp/cut
SKU:
8681575069955
59,00 leiMP| Gama | Ark |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living, Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Sg Ark Ivory Rec 1. 60x60x0.7cm 1.81mp/cut
SKU:
8681575070319
59,00 leiMP| Gama | Ark |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living, Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Rasa Grey Rec 1. 60x60x2 0.73mp/cut
SKU:
8681575072250
130,00 leiMP| Gama | Rasa |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Sg Terrazzo Light 1. 60x60x2 0.73mp/cut
SKU:
8681575028266
130,00 leiMP| Gama | Terrazzo |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Gs Camel Gold – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb-bej
SKU:
4000000577492
59,00 leiMP| Gama | Camel |
|---|---|
| Culoare | Alb-Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Oren Travertino – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare bej
SKU:
4000000577515
59,00 leiMP| Gama | Oren |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Atomic Blue – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare albalbastru
SKU:
4000000577522
59,00 leiMP| Gama | Atomic |
|---|---|
| Culoare | Alb-Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Panda White – Special High Glossy 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb-negru
SKU:
4000000577539
81,00 leiMP| Gama | Panda |
|---|---|
| Culoare | Alb-Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Pearl Statuario – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb
SKU:
4000000577546
59,00 leiMP| Gama | Pearl |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Classica Aqua – High Glossy 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb-bleu
SKU:
4000000577553
81,00 leiMP| Gama | Classica |
|---|---|
| Culoare | Alb-Bleu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Sg Work Cemento 1. 60x60x2 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8681575072245
130,00 leiMP| Gama | Work |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Natura Wood Oak Rec R-11 1. 60x60x2 cm, model piatra, maro, finisaj mat
SKU:
8697497179269
130,00 leiMP| Gama | Natura |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |



















































