Catalog online
Pompa submersibila apa curata cu melc 0.50hp 115m BAR-4QGD050
SKU:
6421000003930
471,50 lei
| Brand | Everpro |
|---|
Vopsea Savana superlavabila, alba, exterior 15l
SKU:
6420319745012
470,50 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 15L |
Camin racord/inspectie – 45 DN315-H1520 3 IN-1 OUT – D.200/160
SKU:
4000000504733
469,50 lei
| Brand | Valrom |
|---|---|
| Dimensiuni | DN315-H1520 |
| INTRARI/IESIRI | 3 IN-1 OUT – D.200/160 |
Polizor Unghiular 125MM DWE4057 M14 turatie fixa 11800rpm 800W DEWALT include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5035048633847
468,50 lei
| Greutate | 1.80 |
|---|---|
| Tip produs | Polizor unghiular |
| Brand | DeWalt |
| Culoare | Galben |
Usa semineu cu geam, model cerbi, ornamente argintii, 55.5×34.5 cm
SKU:
5949034986889
467,50 lei
| Cod produs | 674242 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Cheie dinamometrica 1/2″, 60-340Nm Yato YT-0754
SKU:
5906083907548
466,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0754 |
Miniferăstrău cu lanț GRAPHITE 58GE116 18V Li-Ion 10 cm, fără fir, 0-20000 rpm
SKU:
5902062082541
465,50 lei
| Alimentare | Acumulator |
|---|---|
| Tip motor | Electric |
Pompa submersibila de apa curata, 300W, 8400L/H3 PF0300
SKU:
4002829831564
465,50 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | PF0300 |
LT00050 DISPOZITIV PT. TAIAT GRESIE SI FAIANTA CU RULMENTI, 600mm, TUV
SKU:
6421948000503
464,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
Aspirator curatare geamuri Karcher WV 11633-212.0
SKU:
4054278645575
462,50 lei
| Brand | KARCHER |
|---|---|
| Tip produs | Aspirator curatare |
| Latime de lucru | 280 mm |
| Dimensiune | 120x280x320 mm |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Greutate | 1.2 kg |
| Continut pachet | Incarcator acumulator Sticla pulverizator Extra cu laveta din microfibra Detergent concentrat pentru curatarea geamurilor |
Lustra suspendata 220V 450mm auriu, aluminiu+silicon OVK-PL5203
SKU:
4000000541134
456,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 40 W |
| Cod produs | OVK-PL5203 |
| Material | Aluminiu, Silicon |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Lustra suspendata 220V dia 600mm negru, aluminiu+silicon OVK-PL5245
SKU:
4000000541103
456,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 50 W |
| Cod produs | OVK-PL5245 |
| Material | Aluminiu, Silicon |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 2700K |
Algeo Square – baterie perete cada-dus cu pipa mobil,BAQ3A
SKU:
5902194979672
455,50 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Square |
| Montaj | pe perete |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
SAVANA Vopsea Superlavabila Superalba Interior 15L
SKU:
6420319735013
452,00 lei
| Greutate | 24.40 |
|---|---|
| Tip produs | Vopsea lavabila |
| Brand | Savana |
| Gama | Superalba |
| Culoare | Alb |
| Volum | 15 L |
Dulap baie suspendat Badenmob Sonoma 18062, 640x300x1950 mm, alb stejar, 2 usi, PAL
SKU:
6423093180628
451,00 lei
| Tip produs | Dulap |
|---|---|
| Montaj | Suspendat De sine statator |
| Material | PAL |
| Caracteristici cheie | Rezistent la zgarieturi |
| Finisaj | Melaminat |
| Culoare | Alb Stejar sonoma |
| Continut pachet | 1 x Dulap |
| Inaltime | 195 cm |
| Lungime | 64 cm |
| Latime | 30 cm |
CONVECTOR ELECTRIC TESY CC 2510 E05 R 301762
SKU:
3800879204748
449,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 490 mm |
| Inaltime | 650 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 490x290x650 mm |
Capac canalizare fonta Vodaland rotund D.700mm H.65mm cu inchizator B125 negru
SKU:
6426282033088
446,00 lei
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Finalizare |
| Material | Fonta |
| Inaltime | 65 mm |
| Diametru | 700 mm |
| Alte caracteristici | cu inchizator, pasul liber 550, deschidere 115 grade |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Garaje, Anexe |
| Adancime | 65 mm |
| Greutate | 28 kg |
Baterie stativa lavoar, auriu deschis Fiesta Gold BFI2G
SKU:
5903738224074
445,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Fiesta |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | auriu |
Masina de insurubat cu impact Makita DTD152Z 18V 165Nm 1.6Kg fara acumulator
SKU:
088381699099
443,00 lei
| Tip produs | Masina de insurubat |
|---|---|
| Model | Masina de insurubat cu percutie |
| Utilizare | Insurubare cu percutie |
| Pentru | Atelier, Santier |
| Tip motor | Acumulator |
| Tensiune | 18 V |
| Viteza rotatie in gol | 0 r/min – 2.900 r/min |
| Viteză maximă | 3.500 r/min |
| Tip mandrina | 1/4″ hexagon interior |
| Functii | Blocare pornire accidentala, Schimbare directie de rotatie prin Push-Button |
| Alte caracteristici | agatatoare de curea |
| Numar acumulatori | Fara acumulator |
| Tehnologie | Li-Ion |
APARAT DE SPALAT CU PRESIUNE K2 UNIVERSAL EDITION EU KARCHER 1.673-000.0 include taxa verde 7 lei fara TVA
SKU:
4054278629889
440,00 lei
| Tip produs | Curatitor |
|---|---|
| Model | Dispozitiv curatare cu presiune |
| Pentru | Curatare, Indepartare |
Set Baza 2 usi cu Lavoar 50cm si Oglinda 40.5cm – FSC Mix best50
SKU:
5945846139260
440,00 lei
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
4F Impregnant ignifug pentru lemn 20kg Tytan Professional 10004465
SKU:
5903518002762
440,00 lei
| Brand | Tytan Professional |
|---|
Plita pentru soba, cu 3 ochiuri, rama fixare, 720×610 mm, fonta – 660093
SKU:
5949034936655
438,00 lei
| Cod produs | 660093 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Ciocan Rotopercutor SDS Plus RURIS RMX4526, 1050W, 42mm, Portocaliu
SKU:
6424340606199
436,00 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu |
| Frecventa(Hz) | 50Hz |
| Greutate neta | 4.30 kg |
| Tensiune | 220‐240V |
| Tip produs | Ciocan rotopercutor |
| Putere | 1050 W |
Baterie lavoar tip stalp cu pipa mobila Ermetiq, gama STYLISH Negru ER-DG115N
SKU:
6421000044452
436,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Baterie lavoar |
| Cod produs | ER-DG115N |
| Brand | Everpro |
Baterie lavoar tip stalp cu pipa mobila Ermetiq, gama STYLISH ER-DG115
SKU:
6421000044445
435,00 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie lavoar |
| Cod produs | ER-DG115 |
| Brand | Everpro |
Convector electric 2000 W CN 03 200 MIS F TESY
SKU:
3800879206872
433,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 830 mm |
| Greutate | 5.48 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | CN03 200 MIS F |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 450 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 830x90x450 mm |
| Adancime | 90 mm |
| Tip panou | Mecanic |
Pachet Savana vopsea superlavabila, superalba interior 15L+ Amorsa 4L
SKU:
5948596012395
430,00 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 15L, 4 L |
Masina de tuns gazon electrica Ruris RXE1500, 1500W, latime taiere 37cm, inaltime 25-75mm
SKU:
6424340602474
429,50 lei
| Tip produs | Masina |
|---|---|
| Alimentare | La retea |
| Tip roti | 4 roti |
| Alte caracteristici | Inaltime reglabila Maner pliabil |
| Continut pachet | 1 x Masina de tuns gazon/iarba |
| Culoare | Multicolor |
| Putere | 1500 W |
| Viteză maximă | 3300 RPM |
| Latime taiere | 37 cm |
| Inaltime | 25 mm |
| Inaltime maxima taiere | 75 mm |
| Trepte de taiere | 3 |
| Volum | 35 l |
| Greutate | 9.75 Kg |
Baterie perete cada/dus Zicco, negru fara accesorii BZI1BL
SKU:
5902194979139
425,50 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru |














