Catalog online
Cutie pentru scule cu organizatoare 12″ Topex 79R123
SKU:
5902062791238
33,50 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 79R123 |
Cleste pentru taiat sarma 180mm Topex 32D107
SKU:
5902062321077
33,50 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 32D107 |
Prelungitor flexibil cu maner 1/4″ 150mm Yato YT-1381
SKU:
5906083913815
33,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1381 |
Spatula metal, 300 mm, maner de cauciuc LT06236
SKU:
6421948062365
33,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06236 |
LACAT ALAMA VERIGA LUNGA 30MM Y110B/30/147/1
SKU:
5052847099445
33,00 lei
| Material | Alama/Otel |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | auriu |
BANDA KNAUF TIP RETEA AUTOADEZIVA PT ARMARE ROST 90mx50mm 5404
SKU:
4003982041753
33,00 lei
| Tip produs | Tesut, Banda pentru rosturi |
|---|---|
| Pentru | Spacluire, Ranforsare, Stabilizare |
REGULATOR DEBIT 2FUNCTII LUNG NEGRU/CROM(M22/M24),2F-BLISTER P1314-W
SKU:
5902194926645
33,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | P1314-W |
| Material | alama + otel inox + PVC |
MF0011-42080 CORP ILUM. PORTABIL MINI AVARIE LED 3W include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
6421806113581
33,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
CERESIT TS 62 SPUMA PU PISTOL 750ML 565008
SKU:
4740008200038
33,00 lei
| Greutate | 0.88 |
|---|---|
| Brand | Ceresit |
| Tip produs | Spuma poliuretanica |
| Gama | TS62 |
| Culoare | Crem |
| Volum | 750 ml |
CERESIT TS 61 SPUMA PU MONTAJ 750ML 565006
SKU:
4740008200021
33,00 lei
| Greutate | 0.87 |
|---|---|
| Tip produs | Spuma poliuretanica |
| Gama | TS61 |
| Culoare | Crem |
| Volum | 750ml |
Para dus 5 functii, crom RU/285.0 FERRO
SKU:
8590309064640
33,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Tip produs | Para dus |
| Culoare | Crom |
Motip airco cleaner solutie curatare instalatie aer conditionat DUPLI-COLOR 382487
SKU:
8711347225842
33,00 lei
Cheie tubulara de impact HEXA adanca 1/2″ 24mm Yato YT-1044
SKU:
5906083910449
33,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1044 |
Cheie pentru filtru de ulei cu 3 brate, 63-120mm Yato YT-0826
SKU:
5906083908262
33,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0826 |
MF0012-85800 INTRERUPATOR SIMPLU+PRIZ.SHUKO PT GRI/IP54 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806120787
32,50 lei
| Brand | Comtec 2000 |
|---|---|
| Gama | Elegant |
| Montaj | aparent |
| Material | tehnopolimer |
| Latime | 135mm |
| Finisaj | satinat |














